Пуско-зарядні пристрої для автомобіля

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 15
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: CX-4000
Виробник: Trisco
Отзывов: 0
2 331 грн.
Артикул: PRO-JS158
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
4 620 грн.
Артикул: IPS-2002
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
5 460 грн.
Артикул: IPS-3001
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
5 880 грн.
Артикул: IPS-5PRO
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
23 520 грн.
Артикул: IPS-6PRO
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
28 560 грн.
Артикул: IPS-3502
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
23 100 грн.
Артикул: IPS-7PRO
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
34 020 грн.
Артикул: GI35111
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
12 474 грн.
Артикул: GI35112
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
14 700 грн.
Артикул: GI35113
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
25 410 грн.
Артикул: GI35114
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
30 030 грн.

Полезная информация

Однією з основних деталей автомобіля або іншого транспортного засобу є акумуляторна батарея. Дуже важливо постійно підтримувати ємність АКБ автомобіля. Якщо акумулятор авто розряджений, то не працюватимуть електричні системи і неможливо буде провести запуск двигуна. У чинному автомобілі заряд акумулятора постійно підтримується за допомогою генератора. Але що ж робити якщо акумулятор все-таки розрядився? Для цього є спеціальне обладнання - пуско зарядний пристрій для автомобіля. Всі зарядні пристрої можна розбити на дві великі групи - зарядні і пуско зарядні пристрої для автомобілів. Принципова відмінність пуско зарядного пристрою від просто зарядного це функція запуску автомобіля. Розглянемо більш докладно які сучасні зарядні пристрої бувають і на що звернути увагу при виборі такого пристрою.

Пуско-зарядний пристрій автомобіля: різновиди, характеристики

Перед тим як перейти до Зоряні пристроїв, в двох словах опишемо основні характеристики автомобільного акумулятора і розглянемо що таке процес зарядки. Будь-акумулятор має три найважливіші характеристики - напруга на клемах в вольтах, стартовий струм в Амперах, і ємність вимірюється в А * ч. Чим більше у транспортного засобу об'єм двигуна, тим більше потрібен стартовий струм для його запуску. І чим більше у транспортного засобу різних електричних і електронних систем, тим більш ємкі акумулятор йому буде потрібен. В мотоциклах або скутерах використовуються акб напругою 6В-12В, ємністю 18-30Ач і пусковим струмом 50А. У легкових автомобілях з об'ємом ДВС 1,6-2 л використовують АКБ напругою 12В, ємністю 60-75 А * год і стартовим струмом 360 А. В вантажної техніки напруга бортової мережі 24В, тому використовують АКБ напругою 24В, або ж ставлять 2 ємних послідовно з'єднаних акуумулятора напругою 12В. Стартовий струм таких акб досягає 900 - 1000 А, а ємність кожного акумулятора може бути 190-225 Ач. Для того щоб зарядити будь-який автомобільний акумулятор, потрібно створити напругу трохи вище ніж самого акумулятора і подати струм рівний хоча б 1/10 ємності акумулятора. Наприклад, для АКБ легкового автомобіля буде досить 5-6А, а для АКБ вантажівки вже потрібно буде 20-30 Ампер.

Тому, при виборі пуско зарядного пристрою слід насамперед звернути увагу на наступні характеристики:

  • Напруга зарядного пристрою. Для більшості автолюбителів буде досить зарядного на 12В. Але якщо у вас в автопарку присутній спецтехніка з АКБ на 24В, то тоді Вам не обійтися без зарядки на 24В.
  • Максимальна сила струму зарядного пристрою. Для зарядки в домашніх умовах легкового акумулятора цілком достатньо буде пристрої з максимальним струмом до 10-20А. Для СТО знадобиться сучасний пристрій з максимальною силою струму від 30А, які дозволять заряджати відразу кілька легкових або вантажний АКБ.
  • Потужність зарядного пристрою. Чим вище потужність зарядного пристрою, тим швидше може зарядиться акумулятор. Так само потужне пуско зарядний зможе відразу виконувати зарядку декількох АКБ, що буде не зайвим для автосервісів і великих автотранспортних підприємств.
  • Можливість запуску автомобіля. Зазвичай зарядні пристрої з функцією запуску автомобіля набувають на СТО. Але в той же час, сучасні електронні зарядні пристрої для автомобілів мають в своєму арсеналі режим «швидкої зарядки», який протягом 10-15 хвилин підготує АКБ до запуску автомобіля.

За конструктивними особливостями всі зарядні пристрої можна розділити на дві великі групи:

  • Трансформаторні. В електричній схемі таких зарядних використані трансформатори та інші аналогові компоненти. Всі настройки і режими зарядки АКБ виставляються вручну і весь процес зарядки за допомогою такого пристрою повинен проходити під контролем оператора. Крім того трансформаторні зарядні пристрої мають набагато більший розмір ніж інверторні. Зараз звичайно такі пристрої використовуються рідше, їм на зміну прийшли більш компактні і зручні зарядні пристрої інверторного типу.
  • Інверторні. Це сучасні компактні пристрої в яких використовуються електронні компоненти (конденсатори, транзистори, мікропроцесори і т. Д.). Вони зручні у використанні і в своєму арсеналі мають кілька режимів зарядки і відновлення акумуляторних батарей. Весь процес заряду АКБ протікає в автоматичному режимі при натисканні однієї кнопки (від оператора вимагається тільки вибрати тип АКБ). Зараз також з'явився особливий клас електронних пускових пристроїв - портативні пуско зарядні пристрої бустери. Вони виконані в форматі ємних повербанков і крім основної функції - аварійного запуску автомобіля, зможуть додатково зарядити телефон, планшет або іншу переносну електроніку.

У магазині PROTESTER представлені якісні зарядні пристрої інверторного типу. Це потужні зарядні зі струмом зарядки від 30 до 150А. Завдяки застосуванню сучасної електроніки використання цих пристроїв цілком безпечне, а управління режимами зарядки здійснюється повністю в автоматичному режимі.

Вверх