Мегаомметры

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 9
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GT5306A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
2 449 грн.
Артикул: GT5307A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
2 756 грн.
Артикул: GT5307B
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 775 грн.
Артикул: GT5105A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 222 грн.
Артикул: GT5206A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 387 грн.
Артикул: GM3123
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 583 грн.
Артикул: MS5203
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
6 695 грн.
Артикул: GM3125
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
8 750 грн.
Артикул: ES200
Виробник: Launch
Отзывов: 0
23 100 грн.

Полезная информация

Мегаомметр – прилад для вимірювання опору ізоляції

Мегаомметр - це вимірювальний прилад, який використовується для вимірювання опору ізоляції електричної системи. На відміну від звичайного омметра, даний пристрій дозволяє виміряти відносно висока напруга у діапазоні 100, 500, 1000 або 2500 вольт. Основними елементами в конструкції мегомметра є відхиляюча котушка, керуюча котушка і магніти.

Як влаштований мегаомметр?

Сучасні прилади засновані на міцному вологозахищеному пластиковому корпусі. Керуюча і відхилення котушки розташовані під прямим кутом один до одного і паралельно підключені до джерела живлення. Вони зберігають свою полярність під час зміни, створюючи обертовий момент в протилежному напрямку. Магніти в складі мегаомметра створюють магнітне поле, що використовується для відхилення покажчика.

Принцип роботи електронного мегаомметра

Електричний мегаомметр вимірює опір ізоляції при обертанні кривошипа. Для тестування діапазону до 440 В для обладнання досить 550 В постійного струму. Котушка струму або відхиляюча котушка з'єднані послідовно і дозволяють електричного струму текти через проверяемую ланцюг. Керуюча і відхилення котушки мають резистор обмеження струму, з'єднаний з ними послідовно, щоб захистити зовнішню ланцюг від пошкоджень, спричинених низьким опором.

Електронний мегаомметр вимірює напругу на основі електромагнітної індукції. Значення опору на екрані збільшується зі зростанням напруги у зовнішній ланцюга, а також зменшується зі збільшенням струму. У той час як перевіряється електрична ланцюг розімкнути, крутний момент, викликаний котушкою напруги, є максимальним, а покажчик відхилення показує нескінченність. Це означает, що в ланцюзі немає короткого замикання, а опір в ланцюзі знаходиться на максимальному значенні. У разі короткого замикання покажчик відхилення показує «нуль».

Типи мегомметров

Існує два типи мегомметров:

  • ручний тип;
  • електронний цифровий мегаомметр).

Мегаомметры з ручним управлінням є застарілою версією обладнання, замість них практично повсюдно використовуються нові мегаомметры з цифровим дисплеєм. У ручних моделей аналоговий дисплей розташований на передній панелі тестера. Ручний кривошип використовується для генерації напруги, яка надходить через електричну систему.

Принцип вимірювання сопровтивлений

Електронний мегамметр є більш сучасною різновидом приладу. Цифровий дисплей показує значення опору ізоляції в цифровому вигляді. У приладу є два дроти, які використовуються для підключення до електричної системи. Перемикачі використовуються для вибору діапазонів електричних параметрів. Індикатори служать для позначення різних станів електричних параметрів. Опір мегаомметром електронного типу відображається досить точно. Прилад може використовуватися для роботи в будь-яких місцях, в тому числі в обмежених умовах.

У компанії «ПроТестер» ви можете купити мегаомметры від перевірених виробників. В наявності представлені вимірювальні прилади марки Benetech, які відрізняються широким функціоналом, володіючи цифровою та аналоговою шкалою, а також функцією таймера тестування і розрахунку PI / DAR.

Для замовлення оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону. Доставка здійснюється по всій території України!

Вверх