Віброметри

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 4
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT63A
Виробник: Wintact
Отзывов: 3
6 909 грн.
Артикул: WT63B
Виробник: Wintact
Отзывов: 3
8 310 грн.
Артикул: GM63B
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
9 312 грн.
Артикул: WT63C
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
13 141 грн.

Полезная информация

Віброметр – прилад для вимірювання рівня вібрації

Віброметр - це вимірювальний прилад, який використовується для діагностики машин і механізмів, схильних вібрації під час роботи, а також пристроїв, оснащених ротором. Це може бути складний двигун, звичайна пральна машина, ковзаючи по підлозі під час віджимання, а також складна виробнича техніка, конструкція якої включає підшипники або зубчасті колеса.

Прилад для вимірювання рівня вібрації під час тесту може вказувати на наявність незакріплених часток у складі пристрою, а також відхилень від передбачуваних характеристик коливань і інших дефектів на стадії розробки. Завдяки цьому приладу можна швидко встановити несправність і провести відповідне технічне обслуговування обладнання.

Де використовується прилад для вимірювання рівня вібрації?

Вимірювання рівня вібрації досі проводився багатьма способами, починаючи від простих методів, заснованих на прослуховуванні роботи пристрою, і закінчуючи візуальним спостереженням. Сучасні портативні віброметри працюють на базі електричних перетворювачів і безконтактних датчиків зміщення з індуктивним або ємнісним принципом. Поряд з ними були сконструйовані прискорювачі (датчики прискорення), які встановлювалися безпосередньо на досліджуваному пристрої. Моделі акселерометрів, найбільш поширені в даний час, передбачають діагностику на основі чутливих п'єзоелектричних або магнітних перетворювачів, реєстрації сили прискорення (динамічно і статично), захоплення паралельних коливань, їх зміщення, а також вимірювання удару та вібрації.

Доступні сьогодні портативні віброметри працюють на основі магнітних і п'єзоелектричних датчиків. Вони поставляються на ринок такими відомими виробниками, як Wintact, Fluke, Benetech, Voltcraft і Extech. Сучасний прилад для вимірювання вібрації має форму компактного пристрої з дисплеєм, яке оснащене різними типами вимірювальних наконечників (конічних або кабельних різної довжини). Стандартні моделі на додаток до вимірювання прискорення надає користувачеві функції тахометра. Доступні також додаткові програми для виявлення додатковими датчиками або налаштування віброметра у відповідності з різними завданнями (наприклад, шляхом встановлення інтервалів запису). Сучасний прилад для вимірювання вібрації може записувати і зберігати отримані дані в зручному форматі для подальшого аналізу.

Лазерне вимірювання рівня вібрації – це останнє досягнення в галузі виробництва малого контрольно-вимірювального обладнання. Завдяки їм усунення механічних несправностей, які часто впливають на роботу різних пристроїв, стає простіше і точніше. Легкі, мобільні та інтуїтивно зрозумілі у використанні, а також більш дорогі моделі призначені для професійного контролю якості виробництва та ремонту обладнання. Лазерний віброметр допомагає отримувати безконтактне вимірювання зсуву, а також прискорення або рівня коливань вібруючих механізмів. Показання фіксуються лазерним променем, а після порівняння з одночасно сформованим опорним променем цифровий прилад визначає частоту вібрації з низьким допуском.

Продаж виброметров в Україні

Всі зміни та інновації на ринку цифрового вимірювального обладнання знаходяться під контролем фахівців компанії «ПроТестер». В інтернет-магазині у нас ви можете знайти підходящий віброметр, підходить для більшості завдань у промисловості, обслуговуванні автомобілів та інших пристроїв. Переваги нашого магазину – помірні ціни, що відповідають українському та міжнародному ринку, а також ефективний клієнтський сервіс і допомогу у виборі продукції.

Замовте товар з доставкою по Києву, Харкову, Дніпру, а також заберіть самі в одному з пунктів самовивозу. Для консультації зв'яжіться з менеджером по телефону або електронній пошті!

Вверх