Тестери опору поверхні

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 2
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT311
Виробник: Wintact
Отзывов: 2
1 982 грн.
Артикул: GM3110
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
1 112 грн.

Полезная информация

Тестери опору поверхні – зручні і точні прилади для вимірювання

Тестер опору поверхні – вимірювальний прилад, який дозволяє швидко і точно визначати, чи є даний об'єкт провідником струму або діелектриком. Електричне опір різного ступеня мають багато об'єктів, у тому числі обладнання, механізми та агрегати, технологічні системи та їх частини, лінії зв'язку, інженерні комунікації і т. д. Всюди, де є електрика, його можна виміряти за кількома параметрами: сила струму, напруга та опір. Для вимірювань цих характеристик існують такі прилади, як амперметр, вольтметр і омметр. Мультиметри об'єднують функції всіх трьох приладів і відрізняються універсальністю. Тестер опору поверхні є вузькоспеціальним приладом, в завдання якого входить вимірювання опору, багато моделі також можуть заміряти температуру об'єкта.

Випускають аналогові і цифрові мультиметри. Перший тип приладів потребує калібрування (обнулення) перед кожним використанням і постійній перевірці відхилення від нуля. Це становить певну незручність при проведенні вимірів. Плюсом таких пристроїв є їх доступна ціна і достатній рівень точності вимірювань.

Цифрові мультиметри значно більш прості і зручні в експлуатації: їх не треба обнуляти і калібрувати перед використанням. Єдина вимога – вірно підключити щупи в гнізда і простежити, щоб вимірюваний об'єкт не був під напругою.

На відміну від мультиметрів, тестери опору поверхні виконують одну задану функцію по виміру опору (в тому числі заземлення) і вимірюють температуру на поверхні об'єкта.

Для проведення вимірів тестером опору поверхні прилад потрібно помістити на поверхню об'єкта так, щоб обидва електрода торкалися її. Необхіднимоя умова - цілісність вимірюваного предмета. Поле включення приладу на ньому з'являться показники, що дозволяють визначити електричну природу об'єкта:

  • провідник,
  • антистатик,
  • ізоляційний матеріал.

Тестери опору поверхні працюють за рахунок вимірювання питомого опору між електродами. В інструкції до пристроїв дається розшифровка значень показань, яка дозволяє точно визначати отримані дані. Вимірювання заземлення проводиться за допомогою щупа, який вставляється через спеціальний роз'єм у прилад, один кінець приєднується до об'єкта, другий – заземлюється.

Широкий вибір вимірювального обладнання за доступними цінами

Якщо ви знаходитесь в пошуках недорогих і точних тестерів опору поверхні, запрошуємо на сайт інтернет-магазину «Протестер». Тут представлена продукція провідних зарубіжних і вітчизняних виробників контрольно-вимірювальних приладів, що поставляється безпосередньо в Україну. Доступні ціни, висока якість тестерів, оперативна доставка і зручний спосіб оплати товарів – переваги нашої торгової площадки. Замовляйте сертифіковані прилади для використання в побуті і професійних цілях.

Вверх