Динамометричні ключі

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 88
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: ATGG0З60
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
271 грн.
Артикул: ZSQ-0.6
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
1 680 грн.
Артикул: ZSQ-6
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
1 680 грн.
Артикул: GCAI0201
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
2 790 грн.
Артикул: GCAI0202
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
3 416 грн.
Артикул: AYQ-1.2
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
3 247 грн.
Артикул: AYQ-0.6
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
3 247 грн.
Артикул: ANAM0803
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
3 565 грн.
Артикул: ANC-30
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
2 000 грн.
Артикул: DTA-200N
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
2 473 грн.
Артикул: ANAS0803
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
3 697 грн.
Артикул: ANAS1211
Виробник: TOPTUL
Отзывов: 0
3 903 грн.

Полезная информация

При розробці конструкцій будівельних будівель або механічних вузлів і агрегатів машин передбачається, що їх збірка буде відбуватися з допустимим зусиллям для кожного з'єднання. Тому затягування з'єднань повинно здійснюватися спеціальним інструментом -дінамометріческім ключем. Динамометрический ключ - це високоточний інструмент, який дозволяє виконувати затяжку різьбових з'єднань із суворим певним моментом затягування. Конструктивно - це високоякісний гайковий ключ в який вбудований прилад динамометр.

Динамометричні ключі: види і основні конструктивні особливості

Всі динамометричні ключі бувають трьох видів - стрілочні, Щелчкова і електронні. Розглянемо більш докладно кадий з цих видів:

  • Стрілочні - це найпростіший вид динамометричних ключів. Це звичайний ключ з циферблатним індикатором до якого прикріплений важіль з покажчиком. При затягуванні з'єднання покажчик показує прикладений момент. До переваг стрілочного динамометричного ключа відносяться простота використання, можливість затягування з'єднань як з правого, так і з лівим різьбленням. Недоліки цих ключів - низька точність вимірювання, відсутність тріскачки, неможливість роботи в важкодоступних місцях. Також основним недоліком таких ключів є неможливість їх регулювання, тому ці ключі з часом швидко зношуються і підлягають заміні. Через свою низьку точність стрілочні ключі застосовуються все рідше і використовуються для простих слюсарних робіт і в гаражному ремонті.
  • Граничний або Щелчкова динамометрический ключ - являє собою гайковий ключ з храповим механізмом. Всередині ключа є спеціальний пружинний механізм з можливістю установки певного моменту. Коли при затягуванні з'єднання досягається встановлений момент, спрацьовує храпових інструмент і зусилля на ключі слабшає. Переваги Щелчкова динамометричного ключа - висока точність (погрішність до 4%), ремонтопридатність (існують спеціальні ремкомплекти трещеток), простота роботи і можливість використання в важкодоступних місцях. До недоліків граничного динамометричного ключа є його більш висока вартість і необхідність періодичного калібрування і настройки. Також до недоліків можна віднести вихід з ладу храпового механізму, але цей недолік вирішується використанням ремкомплекта.
  • Електронний динамометрический ключ - це ключ з вбудованим спеціальним датчиком. При додатку крутного моменту на ключ датчик генерує електричний сигнал, який перетвориться в значення крутного моменту. Це значення виводиться на екран в реальному часі, а при досягненні граничного значення звучить звуковий сигнал, який сповіщає про досягнення необхідного зусилля. Переваги електронного ключа - це його висока точність, можливість відображення моменту в реальному часі, звукова та світлова сигналізація, можливість затягування як лівої так і правої різьби. До недоліків таких ключів можна віднести високу вартість, необхідність застосування елементів живлення, вимагають до себе більш дбайливого ставлення і особливої ​​кваліфікації механіка.

Динамометрический ключ: основні правила використання

Перед застосуванням динамометричного ключа необхідно ознайомиться з керівництвом по експлуатації. Динамометрический ключ необхідно підбирати таким чином, щоб крутний момент для затягування був в середині діапазону ключа. При виборі ключа потрібно звернути увагу на те, якого розміру у нього приєднувальний квадрат. Бувають ключі з квадратами ¼, 1/8, 3/8 і т. Д. Чи не в якому разі не можна затягувати різьбове з'єднання з максимальним моментом, на який розрахований динамометрический ключ. Це може привести до виходу з ладу храпового механізму ключа.

Також потрібно берегти динамометрический ключ від деформацій і ударних ушкоджень, т. К. Вони можуть привести до неточних показань приладу. Так само при виборі динамометричних ключів потрібно звертати увагу на виробника інструменту. Це буде гарантією довгого терміну служби ключа і точності показань.

Ми пропонуємо динамометричні ключі для автомобілів тайванської фірми TOPTUL. На сайті protester.com.ua є в продажу як механічні ключі граничного значення, так і електронні динамометричні ключі.

Вверх