Вимірювач рівня вологості та температури з магнітним кріпленням Benetech GM1372 - ціна в Україні| PROTESTER®

Вимірювач рівня вологості та температури з магнітним кріпленням Benetech GM1372

Вимірювач рівня вологості та температури з магнітним кріпленням 10-99%, -9,9-60°C
Артикул: GM1372
Рейтинг товара:
462 грн.

Производитель: Benetech
Діапазон температури: -10 - 50 °C
Наявність інтерфейсу: Нет
Наявність термопари: Нет
Діапазон вологості: 5 - 98
Тип датчика: Не выносной
  • Опис
  • Характеристики
  • Комплектація
  • Інструкції
  • Відео
  • Відгуки 0

Опис

Термогігрометр Benetech GM1372 - це надійний і зручний прилад, призначений для вимірювання температури та відносної вологості повітря. Цей прилад може використовуватися як у домашніх умовах, так і у професійній сфері, у тому числі у медичних, наукових та промислових установах.

Вимірювач вологості та температури Benetech GM1372 оснащений великим рідкокристалічним екраном, який дозволяє легко читати дані про температуру та вологість повітря.

Прилад може вимірювати температуру повітря в діапазоні від мінус 9.9 до 60 градусів. Такий широкий діапазон дозволяє використовувати термогігрометр у будь-яких умовах, включаючи холодні зимові дні та спекотні літні дні. Вимірювання температури здійснюється за допомогою вбудованого термометра високої точності.

Крім того, термогігрометр Benetech GM1372 також може вимірювати відносну вологість повітря в діапазоні від 10 до 99 відсотків. Це дуже важливий параметр, який може впливати на здоров'я та комфорт людини. Вимірювання вологості здійснюється за допомогою вбудованого гігрометра високої точності. Також прилад має вбудований календар з годинником.

Прилад має міцний пластиковий корпус, на задній поверхні якого є відкидна ніжка та магнітний кронштейн на липучці. За допомогою ніжки можна поставити термогігрометр на будь-якій горизонтальній поверхні, а за допомогою кронштейна прикріпити до будь-якої вертикальної площини. Це особливо зручно на кухні або у ванній кімнаті, де потрібно швидко і легко перевіряти параметри повітря.

Термогігрометр Benetech GM1372 живиться від батарейки CR2032, якої буде достатньо на кілька місяців безперервної роботи.

Характеристики

Характеристики:
Діапазон вимірювання температури:-9,9°C~60°C
Діапазон вимірювання вологості:10%RH~99%RH
Похибка при вимірювання температури:±2 °C
Похибка при вимірювання вологості:±5%
Дозвіл при вимірювання температури:0.1°С
Дозвіл при вимірювання вологості:1%
Живлення:Батарея CR2032 3V
Габарити:100X62X15 мм
Вага:76,5 г

Комплектація

Інструкції

Відео

Відгуки

Вверх