Товщиноміри покриттів

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 13
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT200A
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
499 грн.
Артикул: GM210
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
2 835 грн.
Артикул: GM211
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 460 грн.
Артикул: GT230
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 350 грн.
Артикул: WT2110
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
4 424 грн.
Артикул: GM220
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
6 944 грн.
Артикул: GM100
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
2 680 грн.
Артикул: GM100X
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 237 грн.
Артикул: WT100A
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
3 304 грн.
Артикул: WT130A
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
5 615 грн.
Артикул: GM130
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 380 грн.
Артикул: GM280F
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
8 333 грн.

Также просматривают:
Полезная информация

Товщиномір покриттів: види, особливості, принципи роботи

Для визначення товщини матеріалу або його покриття використовують спеціальний прилад - товщиномір. Сфера його застосування дуже широка: він необхідний там, де важливо знати точні показники цих параметрів. Наприклад, критично важливо знати ступінь шару іржі для багатьох типів устаткування і транспорту, шпаклівки, ґрунтовки і фарбувального складу – в будівельно-монтажної області. При цьому визначення товщини відбувається без механічного пошкодження цілісності покриття.

Толщимеры – обов'язкове вимірювальне обладнання в автосервісних центрах та машинобудуванні. Прилади використовують для виявлення прихованих вад і товщини лакофарбового покриття кузова автомобілів. Товщиномір покриттів легко розпізнає ділянки, які були пошкоджені в результаті аварійних ситуацій і потім приховані під шаром оздоблювальних і фарбувальних матеріалів. Прилад вкаже подібні вади та їх характеристики: наприклад, якої глибини була вм'ятина.

У будівельній сфері толщимеры покриттів застосовують для контролю ізолюючого та інших верств на інженерних мережах. Без цих приладів можна провести сертифікації об'єктів на предмет безпеки.

Прилади для вимірювання товщини: типи і принципи роботи

Виробники пропонують широкий вибір толщимеров, які бувають наступних видів:

  • механічні,
  • електромагнітні,
  • ультразвукові,
  • магнітні,
  • вихорострумовий.

Механічні пристрої – найбільш прості моделі, що мають вигляд пластини з гребінкою по краях. Розмітка на гребінці дозволяє визначити розмір шару фарби, шпаклівки, ґрунту відразу після нанесення на основу. При виміряноіі порушується цілісність покриття.

Електромагнітний товщинометр працює з використанням ефекту магнітної індукції, заміряючи товщину шару на металевій поверхні по параметру магнітного поля. Виміри відбуваються без порушення покриття, точність даних дає не більше 3% похибки.

Ультразвуковий прилад для вимірювання товщини відноситься до найбільш точним і дозволяє визначити не тільки товщину шару, але і їх кількість – в залежності від матеріалів. Ультразвукова хвиля проникає в об'єкт, відбивається назад і уловлюється датчиком приладу. Такі толщимеры легко розрізнить шари шпаклівки, грунтовки і фарби. Використовують прилади для контролю якості при випуску різноманітної продукції, вони вимірюють покриття на будь-яких поверхнях: скляних, керамічних і т. д. Разом з тим прилади не підходять для вимірювань покриттів на бетонних, дерев'яних та пінопластових поверхнях.

Магнітні пристрої підходять для вимірювань покриттів, нанесених на металеву поверхню (чорні метали). Робочий орган приладу - постійний магніт, завмер відбувається по мірі зменшення магнітного поля, залежного від тодщины покриття.

Вихорострумовий прилад для вимірювання товщини використовують на поверхнях –провідниках струму. Генератор пристрою створює на поверхні вихрові струми і електромагнітне поле, на параметри якого впливає шар ізолюючого покриття. Пристрій даного виду высокоточно на виробах із міді та алюмінію, їм можна вимірювати ті металеві об'єкти, на які не реагують на магнітні моделі.

Як вибрати прилад для вимірювання товщини покриття

Для покупки оптимальної моделі приладу для вимірювання товщини необхідно ознайомитися з технічними параметрами і співвіднести їх з областю майбутнього застосування. Різні за принципом дії пристрою не можна назвати універсальними: вони гарні для звимірювання одних матеріалів і не підходять для інших. Єдине виключення – ультразвукові прилади. В автосервісі, приміром, можна використовувати всі типи приладів, крім механічного.

Похибка – важливий параметр пристроїв для вимірювання товщини покриття. Мінімальну цифру показують ультразвукові моделі – до 1%, інші – до 3%.

Також грають роль такі параметри, як захист приладу від вологи і температури навколишнього середовища, від наслідків ударів і падінь.

Сучасні цифрові прилади забезпечені опцією збереження вимірювань в пам'яті, працювати з ними дуже легко завдяки компактності і простоті управління.

Високоточне вимірювальне обладнання в інтернет-магазині «Протестер»

Великий вибір пристроїв для виміру товщини різних матеріалів і покриттів пропонує наш інтернет-магазин. Прилади відомих брендів – виробників контрольно-вимірювальних інструментів та обладнання – характеризуються різним принципом дії, набором опцій і вартістю. Товщиноміром покриттів можна легко і швидко визначити товщину основного матеріалу і шарів на ньому. Вся продукція сертифікована, реалізується за доступними цінами і доставляється по Україні.

Вверх