Товщиноміри покриттів

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 15
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT200A
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
1 010 грн.
Артикул: GT235
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 937 грн.
Артикул: GM210
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
4 254 грн.
Артикул: GM100
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
4 164 грн.
Артикул: GM100X
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
4 855 грн.
Артикул: GT231
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 138 грн.
Артикул: GM211
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
5 191 грн.
Артикул: GT230
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
6 228 грн.
Артикул: WT2110
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
8 445 грн.
Артикул: GM220
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
10 416 грн.
Артикул: GM280F
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
12 499 грн.
Артикул: GM280
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.

Полезная информация

Товщиномір покриттів: види, особливості, принципи роботи

Для визначення товщини матеріалу або його покриття використовують спеціальний прилад - товщиномір. Сфера його застосування широка: він необхідний там, де важливо знати точні показники цих параметрів. Наприклад, критично важливо знати ступінь шару іржі для багатьох типів обладнання і транспорту, шпаклівки, грунтовки і фарбувального складу - в будівельно-монтажної області. При цьому визначення товщини відбувається без механічного пошкодження цілісності покриття.

Товщиномір - обов'язкове вимірювальне обладнання в автосервісних центрах і машинобудуванні. Прилади використовують для виявлення прихованих дефектів і товщини лакофарбового покриття кузова автомобілів. Товщиномір покриттів легко розпізнає ділянки, які були пошкоджені в результаті аварійних ситуацій і потім приховані під шаром оздоблювальних і фарбувальних матеріалів. Прилад вкаже подібні вади і їх характеристики: наприклад, якої глибини була вм'ятина.

У будівельній сфері товщиноміри покриттів застосовують для контролю ізолюючого та інших верств на інженерних мережах. Без цих приладів не можна провести сертифікації об'єктів на предмет безпеки.

Товщиномір: типи і принципи роботи

Виробники пропонують великий вибір товщиномірів, які бувають наступних видів:

  • механічні,
  • електромагнітні,
  • ультразвукові,
  • магнітні,
  • вихореструмові.

Механічні пристрої - найбільш прості моделі, які мають вигляд пластини з гребінкою по краях. Розмітка на гребінці дозволяє визначити розмір шару фарби, шпаклівки, грунту відразу після нанесення на основу. При вимірі цілісність покриття порушується.

Електромагнітний товщинометрії працює з використанням ефекту магнітної індукції, визначаючи товщину шару на металевій поверхні по параметру магнітного поля. Заміри проходять без порушення покриття, точність даних дає не більше 3% похибки.

Ультразвуковий прилад для вимірювання товщини відноситься до найбільш точним і дозволяє визначити не тільки товщину шару, але і їх кількість - в залежності від матеріалів. Ультразвукова хвиля проникає в об'єкт, відбивається назад і вловлюється датчиком приладу. Такі толщиномери легко розрізнить шари шпаклівки, грунтовки і фарби. Використовують прилади для контролю якості при випуску різної продукції, вони вимірюють покриття на будь-яких поверхнях: скляних, керамічних і т.д. Разом з тим прилади не підходять для вимірювань покриттів на бетонних, дерев'яних і пінопластових поверхнях.

Магнітні пристрої підходять для вимірювань покриттів, нанесених на металеву поверхню (чорні метали). Робочий орган приладу - постійний магніт, завмер відбувається за ступенем зменшення магнітного поля, що залежить від тодщіной покриття.

Вихорострумові прилад для вимірювання товщини використовують на поверхнях -провідника струму. Генератор пристрою створює на поверхні вихрові струми і електромагнітне поле, на параметри якого впливає шар ізолюючого покриття. Пристрій даного виду високоточно на виробах з міді і алюмінію, їм можна вимірювати ті металеві об'єкти, на які не реагують магнітні моделі.

Як вибрати прилад для вимірювання товщини покриття

Для покупки оптимальної моделі приладу для вимірювання товщини необхідно ознайомитися з технічними параметрами і співвіднести їх з областю майбутнього застосування. Різні за принципом дії пристрої не можна назвати універсальними: вони гарні для вимірювання одних матеріалів і не підходять для інших. Єдиний виняток - ультразвукові прилади. В автосервісі, наприклад, можна використовувати всі типи приладів, крім механічного.

Похибка - важливий параметр пристроїв для вимірювання товщини покриття. Мінімальну цифру показують ультразвукові моделі - до 1%, решта - до 3%.

Також грають роль і такі параметри, як захист приладу від вологи і температури навколишнього середовища, від наслідків ударів і падінь.

Сучасні цифрові прилади забезпечені опцією збереження вимірювань в пам'яті, працювати з ними дуже легко завдяки компактності і простоті управління.

Великий вибір пристроїв для виміру товщини різних матеріалів і покриттів предлагає наш інтернет-магазин. Прилади відомих брендів - виробників контрольно-вимірювальних інструментів і обладнання - характеризуються різним принципом дії, набором опцій і вартістю. Товщиноміром покриттів можна легко і швидко визначити товщину основного матеріалу і шарів на ньому. Вся продукція сертифікована, реалізується за доступними цінами і доставляється по Україні.

Вверх