Пірометри

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 63
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT308A-PR
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
239 грн.
Артикул: GM1311
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
290 грн.
Артикул: WT319A
Виробник: Wintact
Отзывов: 4
446 грн.
Артикул: T-168
Виробник: PROTESTER
Отзывов: 0
477 грн.
Артикул: WT319B
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
499 грн.
Артикул: GM270
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
504 грн.
Артикул: GM333
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
554 грн.
Артикул: WT3652
Виробник: Wintact
Отзывов: 14
553 грн.
Артикул: GM333A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
605 грн.
Артикул: GM533
Виробник: Benetech
Отзывов: 3
605 грн.
Артикул: WT326A
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
609 грн.
Артикул: GT313A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
615 грн.

Полезная информация

Пірометр: швидке і точне вимірювання температури безконтактним способом

Для вимірювання температури будь-якого об'єкта без контакту з ним існує спеціальний прилад – пірометр. Друга його назва, існуюче в народі, - інфрачервоний термометр.

Пристрій дозволяє отримати точні дані з відстані в кілька метрів, використовується в різних галузях: промисловості та енергетиці, охороні здоров'я та будівництві, житлово-комунальній галузі і т. д. Їм активно користуються пожежники і рятувальники, працівники складів, фармації, підприємств торгівлі, транспорту та інших. Простота використання, точність та швидкість показань – все це роблять пірометри затребуваними приладами. Діапазон вимірів температур у різних моделей приладів знаходиться в межах від -50 до + 3000 градусів за Цельсієм.

Безконтактні пірометри: види і принцип роботи

Пірометри поділяють за різними параметрами.

 1. Спосіб замірів:
 • інфрачервоні, їх також називають радіометрами, т. к. працюють радіаційним методом, при цьому мають лазерний приціл для точності наведення;
 • оптичні: вимірювання температури у хвилях видимого та інфрачервоного спектру, поділяються на:
 • яскравості при вимірюванні порівнюють кольору спеціальної нитки розжарювання, яка входить в схему, і вимірюваного об'єкта,
 • колірні – порівнюють яскравість об'єкта в різних ділянках спектра.
 1. Коефіцієнт теплового випромінювання. Такий параметр буває постійним або змінним.
 2. Мобільні або стаціонарні пірометри для вимірювання температури – у першому форматі прилад легко переносити, у другому його встановлюють у визначеному місці приміщення (на виробництві, у промисловості тощо).
 3. Діапазон вимірів. Пірометр низькотемпературний здатний отримати дані температури до -50, високотемпературний – до +400 і більше.

Пірометри для виміру температури: пристрій, особливості застосування та вибору

Для всіх пірометрів характерна практично єдина схема внутрішнього устрою. Зовні нагадують прилади пістолет, мають лазерний/оптичний приціл і покажчик, вхідне вікно, пускову кнопку, дисплей, кнопки зміни коефіцієнта випромінювання і введення мінімуму/максимуму і т. д.

Робочі органи приладу інфрачервоного типу – це лінза, приймач випромінювання і дисплей. Вимірювання температури відбувається так: лінза фокусує випромінювання від об'єкта, яке потрапляє в приймач – напівпровідник, термопару або термобатареї. Зміни стану приймача перетворюються електронним модулем в температурні показники і з'являються на дисплеї.

Використовувати безконтактні пірометри дуже просто: потрібно навести лазерний приціл на об'єкт, натиснути на кнопку і отримати показання на дисплеї.

Прилади можуть бути оснащені аналоговим екраном або цифровим дисплеєм, функцією звукової індикації, опцією розрахунку середнього значення декількох вимірів. Сучасні моделі мають блок пам'яті і ЮСБ-порт для підключення до комп'ютерного пристрою.

Прилад застосовують для з'ясування місця і рівня тепловтрат будівель, систем теплопостачання і там, де є теплоізоляція і необхідний контроль її стану. У побуті такі пристрої також допомагають визначити температуру предмеов, води, їжі, працюючої техніки і т. д. У промисловій сфері пристрої дають точні і швидкі виміри температури технологічних процесів і обладнання, у науковій області - в лабораторних умовах під час проведення дослідів, експериментів, випробувань і т. д.

Для вибору оптимальної моделі пірометра слід звернути увагу приие на такі параметри:

 • діапазон вимірювань,
 • спектр випромінювань,
 • приціл – лазерний або оптичний,
 • оптичне дозвіл,
 • для виміру статичного або рухомого об'єкта,
 • звукова індикація,
 • спосіб фіксації показань (візуальний, передача в модуль пам'яті і на комп'ютерний пристрій).

Кращий вибір вимірювачів температури – в інтернет-магазині Протестер

Надійний лазерний пірометр пропонує придбати інтернет-магазин вимірювальної техніки Протестер. Ми отримуємо прилади безпосередньо від виробників, чим пояснюються низькі ціни на продукцію високої якості. Моделі пірометра лазерного безконтактного можна вибрати в каталозі, ознайомившись з докладними технічними характеристиками.

Консультант магазину готовий відповісти на питання про переваги різних моделей, купівлі і доставці товарів по Україні.


У вас є пірометр для вимірювання негативних температур?

Так, майже всі моделі наших пірометрів вимірюють температуру до -50 ° С.Можна за допомогою пірометра визначити температуру тіла людини?

Так, можна, але тільки за допомогою спеціального медичного пирометра. Модель T-168Какой пирометр подойдет для темперирования шоколада?

Для цього підійде GM320, GM300, WT300 і інші

Вверх