Диференціальний манометри тиску

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 4
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM511
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
3 746 грн.
Артикул: GM520
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
4 605 грн.
Артикул: GM505
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
8 461 грн.
Артикул: GM510
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.

Полезная информация

Диференціальний манометр для контролю стану робочого середовища

У багатьох технологічних циклах на виробництві, у промисловості потрібен постійний контроль тиску газу і рідини у трубопроводах. Для цього застосовують диференціальний манометр. Основне його призначення – фіксація перепаду тиску робочого середовища, тому його називають також датчиком різниці тисків. Використовують диференціальний манометр газу для трубопроводів або ємностей з різними робочими середовищами, що перебувають під напором.

Сфера застосування диференціального манометра широка: у системах припливно-витяжної вентиляції, опалювальних мережах, водо - і газопроводи і т. д.

Класифікують пристрою за тими параметрами, які вони вимірюють:

  • рівень тиску,
  • перепади тиску,
  • витрата робочого середовища.

Манометр диференціального тиску допомагає фіксувати, вимірювати, контролювати і настроювати всі зазначені параметри рідини або газу в трубопроводах і сховищах.

Витратомір – диференціальний манометр, який замірятиме витрати повітря або іншої речовини за принципом різниці тиску зменшується на діафрагмі або в соплі. Одиниця виміру – літр у годину, куб. метр на годину і інші.

Манометр для вимірювання диференційного тиску, перепаду тиску – показує відміну параметрів у двох точках системи або процесу, в якому застосовується робоче середовище. Одиниця вимірювань – Па, бар і т. д.

Диференціальний манометр рівня робочої середовища фіксує даний параметр рідини за величиною її стовпа. Одиниця виміру – сантиметр, метр, міліметр.

Дифманометры показують вимірюваний параметр на шкалі, але є моделі зі звуковою індикацією і вузлом віддаленої передачі даних.

Типи і характеристики манометра для вимірювання диференційного тиску

Диференціальне пристрій відрізняється від інших тим, що воно фіксує одночасно два параметра, відмінність між ними і виводиться на шкалу приладу. При цьому фактичне значення не настільки важливо: потрібно встановити пороговий показник, і прилад створить потрібний імпульс і надсилає його туди, куди потрібно.

Диференціальний манометр повітря або іншого газу даного типу відрізняються робочим елементом, що фіксують той або інший параметр робочого середовища, і типом виведення результату вимірювання.

Працюють дифманометры за рахунок змін, що відбуваються у вимірювальному блоці. Так, сильфон реагує на перепади тиску і впливає на стрілку, що рухається вздовж шкали і показує замір тиску в паскалях.

Конструкція диференціального манометра газу складається з декількох вузлів і комплектуючих, двох роздільних камер, між якими встановлено чутливий елемент. При зміні параметрів робочого середовища даний елемент спрацьовує, фіксуючи виникло відмінність, і передає результат на шкалу або панель індикації.

Дифманометры бувають

  • стаціонарні,
  • переносні.

За способом виведення вимірювань манометри поділяються на такі типи:

  • стрілочні – використовуються в аналогових моделях, їх відрізняє надійність, але вони не настільки точні, як цифрові,
  • цифрові – свідчення надходять на дисплей, сам цифровий диференціальний манометр зазвичай оснащується електронною схемою, яка дозволяє подавати певні команди на виконавчий агрегат. Такі моделі зазвичай монтують прямо в технологічну лінію.

Випускають кілька типів пристроїв.

  1. Мембранні: робочим органом такого пристрою служить мембрана – металева або з іншого матеріалу з пружинистими властивостями. Часто мембрани гофрують. Вимірювання відбувається після того, як мембрана змінює свою форму і передає рух на шток, пов'язаний з індикационным елементом.
  2. Сильфонні: стрілочний індикатор з'єднаний з сильфони частиною. Відрізняється високою точністю і стійкістю до середовищах (рідини, нейтральні гази).
  3. Ртутні: складні пристрої, що використовують властивості гідростатики у сполучених посудинах по висоті ртутного стовпа. Щоб уникнути температурного впливу, манометр потрібно відрегулювати перед застосуванням спеціальним механізмом настроювання.

Вимірювальні прилади в інтернет-магазині «Протестер»

Пропонуємо вибрати і замовити надійне, високоякісне контрольно-вимірювальне обладнання в нашому магазині. Великий асортимент приладів від провідних виробників поставляється прямо від виробників, тому ціни на них доступні і чесні в Україні.

Вверх