Детектори електромагнітного випромінювання

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 4
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM3120
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
0 грн.
Артикул: WT3120
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: WT3122
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: WT3121
Виробник: Wintact
Отзывов: 2
0 грн.

Полезная информация

Пропонуємо детектор випромінювання в асортименті

Електромагнітне випромінювання оточує людину скрізь і всюди. Його джерелами служать як об'єкти природного походження, так і створені руками людини, а вимірюють спеціальними пристроями – детектором електромагнітного випромінювання. Природне фонове випромінювання, як правило, не представляє загрози здоров'ю і життю людей (за рідкісним винятком – наприклад, в місцях природного виходу на поверхню порід із радіаційним випромінюванням в кар'єрах, шахтах і т. д.). Природними типами вважаються електромагнітне, електричне і магнітне поля планети.

Штучне випромінювання – це радіохвилі різної довжини: високою, середньою і ультрависокої частоти, інфрачервоне випромінювання, хвилі світлового спектру, лазерне випромінювання. І вони несуть набагато більшу небезпеку для людей, а їх джерелами служать об'єкти, до яких відносяться:

 • високовольтні ЛЕП,
 • ретранслюють установки,
 • радіо - і телестанції,
 • радіолокатори,
 • комунікації зв'язку, що передають вишки,
 • устаткування, що працює на електроенергії: деякі побутові прилади і промислові установки,
 • комп'ютерна техніка,
 • вимірювальне обладнання.

Деякі з випромінюючих об'єктів не завдають істотної шкоди здоров'ю і життю, але в будь-якому випадку рівень електромагнітного випромінювання потрібно контролювати. Для цього випускають спеціальний прилад – детектор випромінювання. Він застосовується для вимірювання різних видів випромінювання і дозволяє визначити параметри, які вони мають. Залежно від цього детектори випромінювання допомагають контролировать рівень потенційної шкоди для організму людини, який випромінювання здатне заподіяти.

Впливу штучних видів випромінювання піддаються багато фахівці, безпосередньо зайняті роботою або обслуговуванням установок, обладнання та приладів, про яких ми згадували раніше. Неконтрольоване опромінення загрожує серйозними порушеннями в роботі серцево-судинної і нервової систем організму, посиленням хронічних захворювань. Тривале перебування біля джерел деяких видів випромінювання може викликати перетворення оборотних змін організму у необоротні. Щоб не допускати таких процесів, використовують детектори випромінювання. Вони застосовуються і для перевірки коректності роботи устаткування, т. к. перевищення нормативних показників випромінювання свідчить про несправності якогось компонента, вузла, схеми і т. д.

Детектори електромагнітного випромінювання: види і область застосування

До детекторів випромінювання належать:

 • аналізатори і тестери хвиль високої частоти,
 • вимірювачі електромагнітного поля низької частоти,
 • датчики магнітного випромінювання,
 • комплексні вимірники електромагнітного поля.

Детектор електромагнітного випромінювання відноситься до професійного устаткування, він здатний працювати зі значними навантаженнями і виявляти наявність поля, його джерело та параметри. Такі пристрої використовують для перевірки умов праці та відповідність робочого місця санітарно-гігієнічним нормам і стандартам безпеки. Також тестер електромагнітного випромінювання застосовується в побутових умовах, коли виникає необхідність перевірити рівень випромінювань в житлових приміщеннях. Часто тестером випромінювання електромагнітного поля радять скористатися в тому разі, еслі поблизу з житлом знаходяться потенційно небезпечні об'єкти, які є джерелами шкідливих імпульсів і полів.

Компактний цифровий тестер випромінювання електромагнітного поля

Детектор випромінювання для професійних цілей характеризується наявністю широкого набору опцій, для роботи з ним потрібно мати спеціальну підготовку. Це дороге вимірювальне обладнання, що застосовується на об'єктах підвищеної небезпеки – радіаційної і т. д. В побутових цілях або для більш простих завдань рекомендуємо придбати напівпрофесійний компактний детектор електромагнітного випромінювання – прилад, який має цифровий формат і завдяки цьому дуже простий і надійний в роботі. Дані виводяться на дисплей, включення датчика відбувається натисканням кнопки. Знаючи межі гранично допустимих значень полів і хвиль певного типу, можна швидко визначити рівень електромагнітного випромінювання у приміщенні, від побутової та іншої техніки, на вулиці.

Надійне вимірювальне обладнання за мінімальними цінами з доставкою

Пропонуємо детектор випромінювання купити в інтернет-магазині «Протестер». Тут представлені надійні сучасні вимірювальні прилади від провідних виробників. Магазин отримує їх прямими поставками, що гарантує мінімальні ціни і при цьому високу якість товарів. Вся продукція підтверджена сертифікатами і доставляється по Україні. Тестером випромінювання електромагнітного поля може користуватися навіть дитина, настільки він зручний і простий в експлуатації.

Вверх