Анемометри

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 24
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM8908
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
603 грн.
Артикул: WT816A
Виробник: Wintact
Отзывов: 2
634 грн.
Артикул: WT816
Виробник: Wintact
Отзывов: 2
680 грн.
Артикул: GM816
Виробник: Benetech
Отзывов: 3
689 грн.
Артикул: WT9056
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
710 грн.
Артикул: WT82
Виробник: Wintact
Отзывов: 2
874 грн.
Артикул: GM816A
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
903 грн.
Артикул: GM8904
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 151 грн.
Артикул: WT82B
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
1 260 грн.
Артикул: WT87A
Виробник: Wintact
Отзывов: 3
1 275 грн.
Артикул: WT87C
Виробник:
Отзывов: 0
1 313 грн.
Артикул: WT87B
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
1 632 грн.

Полезная информация

Анемометр – прилад для вимірювання швидкості і напряму вітру

Анемометр - це прилад для вимірювання швидкості і напрямку вітру, використовуваний в метеорології, морської і річкової навігації, у спорті, промисловості і сільському господарстві, полюванні і риболовлі, а також багатьох інших цілях.

Перші примітивні анемометри використовувалися для спостереження за погодою сотні років тому, але сьогодні вони є високоточними електронними приладами для широкого спектру застосувань в промисловості і лісовому господарстві, і багато з них можуть надавати необхідні дані різними способами. В інтернет-магазині «Protester» можна купити анемометри в широкому ціновому діапазоні від перевірених брендів.

Де використовується прилад для вимірювання швидкості і напрямку вітру?

Пристосування для вимірювання вітру може використовуватися в різних завданнях:

  • віндсерфінг, параглайдинг і інші види спорту, що використовують енергію повітряних потоків;
  • установка і ремонт систем опалення, вентиляції і кондиціонування повітря та інші області, де необхідно виміряти параметри повітряного потоку в обмежених просторах;
  • приватний сектор або віддалена місцевість, де немає надійних або точних даних про погоду;
  • авіація і судноплавство, в тому числі яхтинг, вітрильний спорт, моделювання судів;
  • різні види спорту, такі як теніс, бадмінтон, гольф, стрільба з лука;
  • полювання, сафарі, риболовля.

Є декілька різних типів анемометрів, і кожен з них функціонує по-різному. Те, як працює прилад для вимірювання швидкості вітру і його напрямку, а також інших метеорологічних даних, залежить від його типу. Найбільш доступні для споживача пристрої мають вбудовану крильчатку, яка обертається під дією повітряних потоків і передає дані на электрическшу схему пристрою, що зчитує, перетворює і надає дані на дисплей.

Як працюють анемометри для вимірювання швидкості вітру?

Існують різні види приладів для вимірювання параметрів повітряного потоку. Сучасні типи анемометрів можна розділити на чашкові, лопатеві та прилади постійного струму (дротяні), а також пристрої, що використовуються притискну пластину, трубку тиску, доплерівський акустичний радар, звукові датчики та інші пристосування. Зустрічаються також складніші прилади для вимірювання швидкості і напрямку вітру зі вбудованим термометром. Наприклад, це може бути ціла портативна метеостанція, яка надає користувачеві більше можливостей, ніж просто інформація про швидкості вітру і температури. Доступні такі функції, як моніторинг вологості та індексу тепла, вимірювання точки роси і багато іншого. Він може розраховувати поперечний вітер, зустрічний вітер і попутний вітер, а також пориви вітру. Для роботи прилад для вимірювання швидкості вітру використовує одну літієву батарею.

Прилади для вимірювання сили і швидкості вітру, які можна знайти в магазинах, зазвичай діляться на три категорії. Найбільш дешевими і найбільш широко використовуються в екологічних дослідженнях є анемометри з чашечным або лопатевим механізмом, в яких обертаються чашки або пропелер приводяться в рух вітром. В останньому випадку пристрій повинен утримуватися перпендикулярно напрямку вітру. Такі пристрої зазвичай вимірюють як напрям, так і швидкість. У той час як механічні анемометри все ще використовуються на метеорологічних станціях, ультразвукові анемометри стають все більш популярними.

Ручні прилади часто використовуються екологами для короткострокових вимірювань сили і швидкості вітру, рідше вони встановлюються з реєстраторами даних для вимірювання мікроклімату. Частково це пов'язано з ong>відносно великим розміром багатьох одиниць, що ускладнює вимірювання в кронах дерев або близько до землі, де вітер відділений від фонової атмосфери. Однак мініатюрні пропелерні пристрої з вбудованими реєстраторами даних і здатність вимірювати температуру і вологість доступні за відносно низькою ціною і можуть підходити для різних цілей.

Другою формою анемометрів, що використовуються в екологічних дослідженнях, є анемометри з гарячою дротом, в яких електрично нагрівається провідний елемент охолоджується вітром, а швидкість вітру розраховується по швидкості втрати тепла. На відміну від механічних анемометрів, даний прилад для вимірювання сили та швидкості вітру має швидкий час відгуку, а відсутність рухомих частин дозволяє встановлювати їх близько до землі або до рослинності, тому вони можуть вимірювати дрібні вихори і мікрокліматичні впливу. Тим не менш, відносна вартість таких моделей є високою для багатьох застосувань.

Більш складні ультразвукові моделі вимірюють швидкість вітру в трьох напрямках, грунтуючись на час проходження звукових імпульсів між парами перетворювачів. Незважаючи на високу вартість, такі звукові анемометри подходят для вимірювання турбулентного повітряного потоку з дуже високим дозволом і зазвичай використовуються в поєднанні з інфрачервоними або лазерними газоаналізаторами для вимірювання потоків в екосистемах з використанням методу вихрових коваріацій. Микрометеорологическая методика вихрових коваріацій, яка включає високошвидкісні вимірювання потоків води, газу, тепла та імпульсу в прикордонному шарі атмосфери, широко використовується метеорологами в усьому світі.

Який тип анемометра вибрати?

Кожне пристрій для вимірювання швидкості вітру по-своєму і має бути обрано з урахуванням цілей і завдань користувача. Наприклад, якщо вам потрібен портативний вимірювач швидкості і напряму вітру, ви можете розглянути можливість використання лопатевого анемометра (вимірювача швидкості вітру гребного гвинта) або пристрою з дротяною обмоткою, оскільки чашковий тип може бути занадто громіздким і незручним.

Якщо ви хочете встановити у своєму будинку прилад для вимірювання швидкості вітру на відкритому повітрі, то можете використовувати чашечно модель. При дуже слабкому вітрі анемометри з лопатями можуть працювати не так добре, як анемометри з чашками. Для їх роботи потрібно, щоб вітер був досить сильним.

Також важливо вибрати підходяще пристрій для внутрішнього і зовнішнього використання, стійкі до атмосферних впливів і низьких температур.

Вибирайте відповідні моделі анемометрів в нашому інтернет-магазині! В асортименті представлені моделі від Benetech, Wintact та інших виробників з гарантією. Ви можете замовити відповідний варіант з відправкою по Україні, а також адресною доставкою в Києві, Харкові, Дніпру та Запоріжжю. Діє самовивіз із магазинів у Києві, Харкові та Рівному.


Підкажіть, у Вас є прилад для визначення сили вітру?

Так є. Більшість анемометрів представлені в нашому магазині можуть вимірювати силу вітру в балах за шкалою БофортаУ Вас є в продажу анемометр який показує не тільки швидкість вітру, а й напрямок?

Так, така модель є в продажу анемометр BENETECH GT8907. Він показує швидкість потоку, напрямок, температуру і вологість навколишнього середовища.Цікавить невеликий анемометр для використання в похідних умовах.

Можемо порадити BENETECH GM816, WINTACT WT816 та іншіЄ гарантія на анемометр WT87A?

На всі представлені анемометри торгових марок BENETECH і WINTACT надається 1 рік гарантії.

Вверх