Озонатори повітря (очисники)

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 4
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: OZN-802
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
6 468 грн.
Артикул: GI03020
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
7 623 грн.
Артикул: GI03030-12V
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
7 623 грн.
Артикул: GI03010
Виробник: G.I.Kraft
Отзывов: 0
6 930 грн.

Полезная информация

Введення

У сучасному світі якість вдихуваного повітря і споживаних продуктів харчування і води стає все гірше. В повітрі і в воді стає все більше шкідливих домішок, різних шкідливих для здоров'я хімічних елементів, грибків, бактерій і вірусів. Тому постійно затребувані прилади для очищення повітря, води і продуктів. Одним з таких приладів є озонатор. Озонатори можна розділити на два великі види: озонатор повітря і озонатор води. Озонатор води - це той же самий озонатор повітря, тільки вироблений ним озон виводиться по трубці в воду, що очищається. Тому в цій статті більш детально розглянемо озонатори повітря.

Що таке озонатор і принцип його роботи.

Озонатор - це сучасний електричний прилад, принцип роботи якого заснований на виробництві озону. Озон - це газ блідо-блакитного кольору з хімічною формулою О3. Цей газ дуже нестабільний і легко вступає в реакцію з оточуючими його молекулами змінюючи і руйнуючи їх. Тому озонування приміщення швидко і ефективно усуває шкідливі мікроорганізми, запахи, грибки, цвіль, хімічні елементи. А завдяки тому, що одним з елементів розпаду є кисень – повітря після озонування стає свіжим і чистим.

Конструктивно озонатор повітря складається з таких основних частин:

  • Вентилятор. Захоплює очищається повітря з приміщення, подає його на електричні пластини і виводить повітря збагачений озоном назад в приміщення.
  • Електричні пластини. Генерують електричні розряди, завдяки чому з проходить між пластин кисню утворюється озон.
  • Блок живлення створює необхідну напругу на генеруючих пластинах.

Сучасні озонатори повітря (такі як GI03010, GI03020) обладнуються електронними системами управління c годинами і таймерами. Це дозволяє налаштовувати влюченіе приладу в певний час і за певних днях тижня.

Види озонаторів і їх застосування.

Головна характеристика будь-якого озонатора це кількість виробленого озону на одиницю об'єму і вимірюється в г / м3. Тому озонатори повітря можна розділити на такі види:

  • Промислові озонатори повітря мають велику продуктивність і великий розмір. Вони призначені для обробки промислових приміщень, продуктових складів, медичних установ.
  • Побутові озонатори мають меншу продуктивність і застосовуються в побуті для озонування невеликих приміщень & ndash; будинків, гаражів, підвалів і так далі.
  • Автомобільний озонатор має невелику продуктивність, малий розмір і харчування 12В. Він призначений для усунення в автомобілі неприємних запахів, бактерій, грибків в системі кондиціонування.

Це поділ дуже умовно  і наприклад ніхто не забороняє за допомогою побутового озонатора провести обробку автомобіля або за допомогою промислового зробити обробку квартири. Гланоє дотримуватися правил техніки безпеки при використанні озонаторів повітря.

Техніка безпеки при застосуванні озонаторів повітря.

Незважаючи на масу переваг, озон це сильний окислювач, який агресивно впливає на навколишні предмети руйнуючи і окислюючи їх. Він з легкістю руйнує вироби з природного каучуку, гуми, окисляє металеві предмети. Також велика концентрація озону впливає на організм людини і тварин, призводить до розвитку хронічних захворювань дихальних шляхів. Також не можна застосовувати озонування в приміщеннях з високою вологістю, з відкритими джерелами вогню і з наявністю легкозаймистих речовин.

Тому застосовуючи озонатор повітря потрібно дотримуватися наступних простих рекомендацій:

  • Перед застосуванням озонатора прочитайте цей посібник користувача і технічними характеристиками приладу. Це допоможе правильно налаштувати час озонування і допоможе уникнути пошкодження озонатора.
  • Перед включенням озонатора переконайтеся, що в приміщенні немає людей і тварин.
  • Після озонування добре провітріть приміщення не менше 20-30 хвилин.
  • Не проводьте озонування біля відкритих джерел вогню і в легкозаймистих середовищах.

Висновки

Аналізуючи все вищесказане можна зробити висновок що застосування озонатора має цілий ряд переваг і може застосовуватися для оббезаражіванія приміщень, салонів автомобілів, води і продуктів харчування. Озон в 1.5 рази сильніше хлору впливає на мікроорганізми. Також набагато простіше усунути озон після озонування, ніж хлор після хлорування. Але, озон це все-таки отрута. Тому застосовуючи озонатор потрібно чітко дотримуватися правил техніки безпеки.

Вверх