Тахометри безконтактні

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 2
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM8906
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 020 грн.
Артикул: GM8905
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
898 грн.

Полезная информация

Безконтактний цифровий тахометр: кращі моделі за оптимальними цінами

Безконтактний цифровий тахометр – електронний прилад, що вимірює швидкість і частоту обертання деталей у вузлах і агрегатах. Їх застосовують в самих різних сферах: транспортної галузі, машинобудуванні, автосервісі, промисловості і виробництві. Знаходить своє застосування тахометр для вимірювання швидкості обертання і в інших галузях: наприклад, для підрахунку одиниць продукції на конвеєрній лінії, витрат матеріалів або сировини, кількості часу при обкатки і випробування обладнання, машин, агрегатів.

Безконтактний тахометр використовують для різних цілей:

  • оцінка продуктивності устаткування і машин з обертовими вузлами і деталями,
  • перевірка технічного стану агрегатів, систем і обладнання,
  • виявлення оптимальності умов експлуатації різних установок, перевірка їх виконання,
  • для розрахунку терміну експлуатації обертових деталей, встановлення часу ремонту і заміни.

Як працює лазерний безконтактний тахометр і його переваги

Звичайний тахометр працює при безпосередньому контакті з рухомою деталлю. Лазерний безконтактний тахометр не потребує прямому зіткненні з досліджуваної частиною обладнання чи машини. Для виконання завдання він використовує лазерні або оптичні датчики, які фіксують спеціальну мітку на досліджуваної деталі.

Для проведення вимірів швидкості обертання потрібно наклеїти ярлик на потрібну частину механізму (нерідко це спеціальна мітка контрастною фарбою чи відображає стрічкою), потім включити безконтактний тахометр і навести промінь точно на мітку на деталі. Для спрощення використання і більш точного результату в тахометр вбудований нацеливатель. Відстань до об'єкту може становити 5-50 см, що гарантує безпеку і зручність оператору.

Завдяки простоті використання безконтактного електронного тахометра, вони широко застосовуються всюди, де потрібно отримати точні дані без зупинки механізмів і обладнання.

Пристрій безконтактного типу дозволяють проводити виміри деталей, що обертаються зі швидкістю до 100 тисяч обертів у хвилину. Перевагами тахометров є:

  1. компактні розміри,
  2. фіксація мінімального і максимального значень вимірів,
  3. збереження даних в пам'яті,
  4. передача даних на комп'ютерний пристрій,
  5. робота від акумулятора і від мережі.

Кращі прилади для вимірювання швидкості обертання деталей

Якщо ви хочете придбати надійне і недороге вимірювальне обладнання для вимірів швидкості обертання різних деталей і агрегатів, пропонуємо послуги інтернет-магазину «Протестер». Тут ви зможете ознайомитися з безконтактним електронним тахометром – оптимальним приладом для професійного і побутового застосування. Ми поставляємо в Україну перевірене контрольно-вимірювальне обладнання, яке пройшло сертифікацію і відповідає міжнародним стандартам якості. Наші фахівці допоможуть визначитися з моделлю безконтактного цифрового лазерного тахометра і дадуть відповідь на питання по переваг моделей різних виробників.

Вверх