Автосканери

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 33
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: CR301
Виробник: Launch
Отзывов: 0
1 260 грн.
Артикул: CRP-123
Виробник: Launch
Отзывов: 0
9 030 грн.
Артикул: CRP-233
Виробник: Launch
Отзывов: 0
11 550 грн.
Артикул: X-431 TSGUN
Виробник: Launch
Отзывов: 0
11 550 грн.
Артикул: CRT-511
Виробник: Launch
Отзывов: 0
12 600 грн.
Артикул: CRP-129
Виробник: Launch
Отзывов: 0
13 650 грн.
Артикул: CRP-239
Виробник: Launch
Отзывов: 3
15 708 грн.
Артикул: CRP-349
Виробник: Launch
Отзывов: 0
27 720 грн.
Артикул: X-PROG 3
Виробник: Launch
Отзывов: 0
36 960 грн.
Артикул: SBS2-2
Виробник: Launch
Отзывов: 0
27 300 грн.
Артикул: Pilot HD
Виробник: Launch
Отзывов: 0
39 900 грн.
Артикул: X-431 HDIII
Виробник: Launch
Отзывов: 2
48 300 грн.

Полезная информация

Вступ

Сучасний автомобіль - це складний високотехнологічний продукт, в якому застосовані десятки різних електронних систем. Це система уприскування, система гальмування (АБС, ЕБС), круїз контроль, система пневмо-підвіски, система кондиціонування і інші. У кожній системі застосовані різноманітні елементи електроніки, датчики, реле, магнітні клапани і т. Д. Управляється це все запрограмованими електронними блоками управління. Тому діагностику автомобіля неможливо провести без якісного і функціонального обладнання – автосканера для діагностики. Навіть банальну заміну масла в ДВС сучасної машини неможливо провести без діагностичного приладу, за допомогою якого в пам'яті блоку управління авто прописується дата і інтервал сервісного обслуговування.

Пристрій Автосканер

Розглянемо більш докладно, що з себе представляє автосканер для діагностики. Зазвичай цей прилад складається з 3х основних частин:

  • Комплект роз'ємів і перехідників. Необхідний безпосередньо для підключення до діагностичного роз'єму автомобіля. Існує безліч різних діагностичних роз'ємів, які з'являлися під час розвитку електронних систем авто. Зараз найпоширенішим і сучасним роз'ємом, який застосовується багатьма виробниками, є роз'єм OBD
  • Блок підключення. Це блок, через який відбувається зв'язок Автосканер з електронною системою автомобіля. Через перехідники цей блок підключається до автомобіля, зчитує дані і передає їх на автосканер для подальшої обробки. Зв'язок з автосканером здійснюється або через кабель або за допомогою бездротових інтерфейсів Bluetooth або Wi Fi
  • Безпосередньо сам автосканер. Він являє собою комп'ютер, ноутбук або планшет, на який встановлено спеціальне програмне забезпечення для діагностики. На автосканер передаються лічені блоком підключення коди несправностей і обробляються програмою.

Види автосканерів для діагностики автомобілів

Дилерскі автосканери

Дилерскі автосканери – це прилади які поставляються проізводітлямі автомобілів. Ці прилади надаються дилерським СТО для післяпродажного обслуговування автомобілів. Такі сканери зазвичай неможливо офіційно купити у вільному продажу. Навіть дилерам вони надаються на час дії дилерського контракту. Ті дилерські автосканери які продаються на ринку зазвичай є зламаними приладами з урізаним функціоналом і терміном служби. Перевагою офіційного сканера є його функціональність і підтримка. За допомогою дилерського приладу можна продіагностувати будь-яку систему автомобіля. Цим приладом можна перепрошити микропрограмму в електронному блоці управління авто. Такий автосканер постійно оновлюється і підтримує весь модельний ряд виробника. Недоліком такого автосканера є те що з його допомогою не можна діагностувати автомобілі інших марок.

Універсальний OBD2 адаптер

Універсальний сканер OBD2 це зазвичай невеликий прилад, який під'єднується до гнізда автомобіля і передає коди на ноутбук планшет або телефон зі спеціальною програмою. Даний сканер підходить для більшості сучасних автомобілів. Його головна перевага - це низька вартість і універсальність. Він як не можна краще підійде пересічному автолюбителю і зможе швидко виявити несправність якоїсь електроніки автомобіля. Однак з його допомогою можна вважати тільки якісь стандартні коди помилок. Їм не вийде прошити електронний блок або прибрати сервісний інтервал і т д.

Мультімарочний автосканер для діагностики

Як видно з назви такої автосканер підходить для діагностики автомобілів різних виробників. Такий автосканер зазвичай поставляється в міцному кейсі з десятком різних роз'ємів і перехідників. А його програмне забезпечення дозволяє не тільки зчитувати коди несправностей електроніки, а й можуть прошивати електронні блоки, кодувати ключі і розблокувати Імобілайзер. Мультимарочні автосканером випускаються великими виробниками обладнання для СТО (такими наприклад як LAUNCH) і мають гарантію і підтримку не один рік. Мультимарочні автосканером підтримують сотні марок автомобілів і є напевно найкращим рішенням для сучасного СТО. Вартість такого Автосканер звичайно більше ніж адаптера OBD2, але це з лишком окупається можливостями приладу.

Висновок

Купівля Автосканер для діагностики автомобілів це важливий і відповідальний крок для будь-якого СТО, який істотно впливає на його подальший розвиток. Навіть якщо на СТО є хороший електрик-діагност, він нічого не зможе зробити без сучасного Автосканер. Вибираючи автосканер потрібно звернути увагу перш за все на його функціональні можливості і термін підтримки виробником. Ми пропонуємо автосканером фірми LAUNCH, які підходять для діагностики понад 100 марок автомобілів і мають можливість безкоштовного оновлення програм більше 2-х років.

Вверх