Энергометры

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 3
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM86
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
818 грн.
Артикул: GM89
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
1 035 грн.
Артикул: GM87
Виробник: Benetech
Отзывов: 2
0 грн.

Полезная информация

Энергометр – точний контроль витрачання електрики домашньою технікою

Серед асортименту контрольно-вимірювальних приладів для домашнього і офісного застосування, для використання на виробництві та в інших сферах пропонується энергометр. Він преднаначен для визначення параметрів електромережі і даних по витраті кіловат певним електроприладом. Універсальний пристрій поєднує в собі функції мультиметра (показує величину струму, напруги, частоти) і здатне виміряти, скільки конкретно електрики "тягне" побутова, офісна та інша техніка.

Завдяки таким властивостям, энергометры можуть служити відмінною підмогою при оптимізації витрат по оплаті електроенергії – в домашньому бюджеті, в приватному офісі або фірмі.

Цифровий формат энергометра забезпечує простоту застосування і точність показань. Недарма його називають энергометр в розетку: досить вставити пристрій в електророзетку і через нього підключити проверяемую техніку. Практично відразу на дисплеї приладу з'являться необхідні дані про параметри мережі та енергоспоживанні техніки, який витрата електроенергії побутовими приладами.

Для чого потрібен прилад для вимірювання витрати електроенергії

Більшість пристроїв даного типу працюють як мультиметри і виконують наступні виміри:

  • напруга – до 999 У,
  • частота змінного струму – до 100 Гц,
  • коефіцієнт потужності – до 1,
  • величина споживання – до 100 А.

Також деякі моделі девайсів можуть заміряти і показувати інші параметри - наприклад, скільки техніка викидає в атмосферу вуглекислого газу. Дані демонструються на рідкокристалічному екрані, дозволяючи завжди знать параметри мережі, енерговитрати конкретного приладу. Особливо популярні энергометры у тих людей, хто цінує екологічність навколишнього його середовища і дбає про неї.

Також прилад для вимірювання витрати електроенергії згодиться для того, щоб точно знати, яка побутова техніка витрачає більше електрики і становить істотну частину витрат з бюджету. Навіть не працюють, але включені в мережу механізми – телевізори, комп'ютери, фени і т д. – споживають електроенергію, і за допомогою цього девайса ви точно дізнаєтесь ці цифри. В розрахунку на день, добу або тиждень це, швидше за все, мінімальні значення, але місяці і роки дають солідні зайві витрати. Таким чином можна чітко контролювати витрати, наочно спостерігаючи, скільки електрики "мотають" гарячі лампочки, що стоїть в режимі очікування комп'ютерна та побутова техніка.

Витрата електроенергії приладів – це просто зі спеціальним пристроєм

Ще одна перевага энергометров – опція розрахунку вартості витраченої електроенергії. У конструкцію приладу входить мікрочіп, який дозволяє провести цю операцію. Потрібно ввести дані по тарифу – вартість 1 киловаттчаса – в прилад на дисплеї, вставити його в мережу і підключити через нього пристрій. Энергометр видасть показання витрат електрики по введеному тарифом і покаже його вартість.

Прилад обліку витрати електроенергії різних виробників має схожу конструкцію. Це компактний пристрій, корпус якого зроблено з пластику, а дисплей має три рядки відображення даних. Вбудована вилка підключається в розетку електромережі, а випробовуване техніка – у розетку самого энергометра. Управління приладом для вимірювання витрати електроенергії зазвичай складається з чотирьох кнопок, але можуть бути варіанти. В інструкції до кожної моделі докладно зазначено, як користуватися приладом (налаштування, показання, введение тарифу тощо). Перед застосуванням потрібно вставити у відсік батарейки для пам'яті, куди будуть відправлятися отримані дані.

Прилад не рекомендується застосовувати в сирому приміщенні і на мережах з перевищенням параметрів, зазначених для даної моделі. Простота, надійність і точність показань энергометра допоможуть його власнику контролювати витрату електроенергії приладів і завжди знати параметри електрики в мережі.

Вибирайте надійний прилад обліку витрати електроенергії – энергометр

Пристрій для контролю витрати електроенергії побутовими приладами ви можете придбати в інтернет-магазині «Протестер». Тут представлена оригінальна продукція сертифікована відомих виробників, яку магазин отримує прямими поставками. Ми пропонуємо вигідні умови покупки товарів: низькі ціни, оперативну обробку та виконання замовлень, доставку по Україні. Наші консультанти відповідять на всі питання щодо особливостей моделей вимірювального обладнання в режимі онлайн.

Вверх