Кабельні тестери, Візуальні локатори

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 9
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: GM64-1mW
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
638 грн.
Артикул: GM64-10mW
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
806 грн.
Артикул: GM60
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 007 грн.
Артикул: GM62
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 343 грн.
Артикул: GT67
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 570 грн.
Артикул: GT66
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: WT65
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: WT64-10mW
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: GM61
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.

Полезная информация

Кабельний тестер – прилад для контролю стану ліній передачі даних

Кабельні тестери (їх також називають візуальні локатори) використовують для перевірки стану комунікаційних мереж, що передають дані в різних сферах. Найчастіше використовують пристрої при прокладанні та обслуговуванні локальних комп'ютерних та телефонних мереж, інших каналів зв'язку. Це електронні прилади, конструкція яких складається з:

 1. Передавача, або джерела сигналу – генератора.
 2. Приймача (щупа, антени, ресивера).

Обидва компоненти мають світлодіодну індикацію і сполучні роз'єми.

За своїм функціоналом кабельний тестер застосовується для таких цілей:

 • стандартні вимірювання кабелю,
 • для виявлення класу кабельної лінії,
 • для сертифікації лінії передачі даних.

Прилади також поділяються на більш вузькі види – з різновидів кабелів:

 • для оптоволоконних,
 • для коаксикальных і кручених пар.

Кабельний тестер для витої пари є універсальним і підходить для тестування різних груп і видів кабелів.

Пристрої даного типу виконують наступні завдання і визначають:

 • довжину кабелю,
 • схему проводів,
 • параметри загасання сигналу,
 • рівень наведень у найближчому до тестеру кінці кабелю,
 • параметри опору шлейфу з міді,
 • ступінь втрат при поверненні.

Найбільш проста модель тестера зі світлодіодним індикацією – візуальний локатор</strong> –визначає мінімальний відповідність характеристик кабелю стандартним параметрам. Візуальний локатор ушкоджень, що використовується при монтажі кабельних ліній, підвищує ефективність процесу, що дозволяє виявляти та усувати дефекти. Нескладні пристрої з мінімумом опцій не призначені для визначення відстані до точки обриву або розщеплення пари. Їх завдання – контроль коректності з'єднання жил і виявлення механічних дефектів. Для виявлення пошкоджень оптичного волокна пристрій даного типу не підходить.

Візуальний локатор: пристрій і принцип роботи

Принцип роботи вимірників для кабелів заснований на локації електромагнітного поля, створюваного сигналом пристрою в линиии. Генератор випромінює сигнал, він відбивається назад на прилад, де він уловлюється датчиком і приймачем. Саме приймач сигналу – основний елемент пристрою, т. к. часто визначити кабель можна і без генератора сигналу.

Приймач отримує відбитий від кабелю імпульс через ємнісний приймач - антену або індуктивний приймач - котушку. Вони відрізняються по функціоналу, тому деякі моделі тестерів мають кілька приймаючих компонентів в комплекті.

Тестер кабельних пар може працювати в двох режимах:

 • активному – коли використовується джерело імпульсу і приймач,
 • пасивному – працює тільки приймач.

При наявності поблизу кабельної лінії інших джерел електромагнітного поля - електромережі, трубопроводи, лінії зв'язку і інші мережі передачі даних - застосовують пасивний пошук без подачі сигналу.

Таким чином, кабельний тестер для витої пари застосовують в одному з двох форматів роботи. Імпульс може бути поданий на лінію різними способами:

 • прямим підключенням,
 • через антену або трансформатор.

Пряме підключення можливе при наявності такої опції в передавача кабельного тестера - трасошукача. При відсутності такого параметра на котушку надходить імпульс від передавача, який вона ретранслює на провід. В процесі котушка-антена повинна бути безпосередньо над кабелем. Незважаючи на те, що сигнал може визначати і сторонні мережі, установки та обладнання, тестери візуальний локатор дефектів демонструє зручність в експлуатації. Саме таким методом відбувається пошук кабельної мережі при недоліку потужності генератора, безпосередньо підключеного до кабелю. Антена повинна знаходитися в місці впевненого сигналу від кабелю протягом усього часу, поки його вимірюють до кінця довжини.

Індуктивна котушка працює інакше: її імпульс подається тільки на одну лінію і для цього не потрібно пряме під'єднання до лінії. При такому методі необхідно мати доступ до лінії, тому котушку встановлюють на неї при прокладанні мереж – в колодязях і лючках – і обидві сторони заземлюють.

Тестер кабельних пар – універсальний прилад

Тестер кабельних пар, який також називають трасошукачами, для стандартних вимірів застосовується з метою виявлення розташування проводу, перевірки схеми підключення, визначення довжини і виявлення розщепленої пари. Таких функцій достатньо для роботи з мережами без значних пошкоджень або негативних явищ з наведенням сигналів.

Кабельний цифровий тестер класом вище – для кваліфікаційних робіт – використовуються, коли необхідний більш широкий діапазон опцій для визначення таких проблем, як втрата пакетів і затухаючий сигнал у мережі.</p>

Сертифікаційні пристрою після проведення вимірювань дозволяють отримати їх роздрук, і вона служить для проведення сертифікації та присвоєння категорії тієї або іншої мережі. Тестери такого типу виконують комплексне тестування мережі, оцінюють якість лінії та її відповідність міжнародним стандартам. При фіксації та виведення даних на ПК тестер будує графіки, таблиці для порівняння фактичних показників з нормативними.

Зважаючи на те, що трасошукачі для мереж з оптоволокна мають набагато більш високу ціну і не настільки поширені, споживачі віддають перевагу приладам для витої пари і коаксикального дроти. Вони поділяються на наступні групи:

 • напівпрофесійні,
 • професійні.

Напівпрофесійні також можна розділити на кілька груп – по мірі ускладнення їх функціоналу. 1) Базові застосовують для виявлення коректності підключення жив і їх неповрежденности. 2) Просунуті моделі можуть, додатково до названих опцій, визначати місце обриву лінії. 3) Багатофункціональні об'єднують всі вищеназвані опції і тому використовуються в телефонії та комп'ютерних мережах.

Професійні пристрої володіють ще більшим функціоналом: можуть точно визначати точку пошкодження і розщеплення пари, виміряти точну довжину кабелю. Їх характеризують точність отримання показань, простота і надійність.

Вибирайте в нашому магазині надійний візуальний локатор дефектів – кабельний тестер

Інтернет-магазин контрольно-вимірювального обладнання «Протестер» пропонує широкий діапазон кабельних тестерів, що постачаються безпосередньо від провідних виробників. Тут можна вибрати і придбати за доступними цінами візуальний локатор ушкоджень оптичного волокна й інші моделі пристроїв, застосовуваних для обслуговування різних ліній передачі даних. Наші фахівці допоможуть з вибором оптимального тестера – напишіть нам на сайті або зателефонуйте за телефоном. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного покупця і кращі ціни в Україні.

Вверх