Поставщик измерительных приборов Wintact и Benetech
Профессиональные контрольно-измерительные приборы

Інтернет-магазин контрольно вимірювального обладнання

33 товаров в категории
1 товаров в категории
20 товаров в категории
5 товаров в категории
4 товаров в категории
11 товаров в категории
20 товаров в категории
14 товаров в категории
59 товаров в категории
2 товаров в категории
8 товаров в категории
9 товаров в категории
88 товаров в категории
13 товаров в категории
15 товаров в категории
4 товаров в категории
12 товаров в категории
14 товаров в категории
9 товаров в категории
4 товаров в категории
15 товаров в категории
2 товаров в категории
4 товаров в категории
6 товаров в категории
2 товаров в категории
2 товаров в категории
4 товаров в категории
12 товаров в категории
2 товаров в категории
21 товаров в категории
15 товаров в категории
15 товаров в категории
32 товаров в категории
11 товаров в категории

Вимірювальне обладнання для визначення параметрів, властивостей та характеристик

Контрольно-вимірювальне обладнання необхідно для вимірювання фізичних процесів, технічних параметрів і величин. Без цих приладів неможливо обійтися в повсякденному житті людини, так і в самих різних областях діяльності.

Так, в побуті ми застосовуємо термометр для отримання свідчень температури тіла людини та інших предметів (наприклад, кулінарний, для води і рідин, навколишнього повітря). Барометр допомагає визначити тиск атмосферного повітря, гігрометр – вологість. У гаражі не можна обійтися без манометра при накачуванні шин, толщинометра – при визначенні стану покриття кузова.

У промисловості, на виробництві, у сфері використання простих і складних механізмів без обладнання і контрольно вимірювальних приладів просто не можна уявити роботу технологічних ліній, лабораторій, цехів і заводів. Простіше, напевно, сказати, де не застосовується вимірювальне обладнання, ніж навпаки. У магазинах вимірювальних приладів можна вибрати будь-які типи та моделі пристроїв від різних виробників. Ми пропонуємо відвідати відому українську торгову площадку protester, де вас очікує повний спектр вимірювального обладнання за низькими цінами.

Як класифікують вимірювальні прилади

Величезна кількість обладнання для всіляких вимірювань параметрів процесів і предметів, агрегатів і механізмів вимагає їх класифікації. Її можна робити, відштовхуючись від різних характеристик вимірювального обладнання. Всі прилади поділяють на дві великі групи:

  • аналогові,
  • цифрові.

Аналогові вимірювальні прилади та обладнання більш прості і надійні в експлуатації, але менш точні у вимірах, чем цифрові. Останні все більше витісняють аналоговий формат завдяки простоті застосування, точності, можливості зберігати в пам'яті показання і передавати їх віддалено.

  • Класифікують контрольно-вимірювальне обладнання з такими характеристиками:- призначення,
  • тип вимірюваного свідчення,
  • рівень точності,
  • спосіб відліку.

За призначенням вимірювальне обладнання може бути:

    1. технічне – застосовується у виробничих умовах, характеризуються надійністю і простотою використання,
    2. контрольне – такі прилади застосовують для перевірки пристроїв, вузлів, агрегатів, під час пуско-налагоджувальних або експериментальних робіт,
    3. зразкове пристрої вищого класу точності необхідні для повірки обладнання, приладів, інструментів.

За типом показань прилади поділяються на групи, замеряющие:

  • тиск,
  • температуру,
  • витрачання газів і рідин,
  • визначення рівня,
  • якісні показники (щільність, вологість, склад газу тощо).

Рівень точності контрольно-вимірювального обладнання виражається числом: чим воно менше, тим вище точність.

Спосіб відліку диференціює контрольно-вимірювальне обладнання на такі групи:

  1. вказують: свідчення відображаються на шкалі або циферблаті приладу,
  2. сигналізують: при досягненні певної величини показання прилад подає звуковий або світловий сигнал,
  3. підсумовуючі: прилад видає загальну величину вимірюваного параметра,
  4. самопишущие: фіксація параметрів відбувається автоматично і зберігається на крутиться диску або паперовій стрічці.

Також прилади можна розділити на:

  • первинні – відображають виміряні параметри,
  • перетворювачі – не тільки допомагають отримувати дані, але і регулювати і налаштовувати роботу поєднаного з ними обладнання.

Конструкційне пристрій вимірювальних приладів і обладнання

Незважаючи на широкий діапазон видів, вимірювальне обладнання має однакову принципову схему. У будь-якому пристрої є два основних елемента:

  • датчик,
  • покажчик.

Зазвичай в сучасних приладах цифрового формату в компактному корпусі встановлені обидва елементи. Покажчик відсутній у приладів сигналізує типу, оскільки в них індикація здійснюється за допомогою світлових або звукових деталей.

Класи контрольно-вимірювального обладнання

Розглянемо більш докладно вимірювальне обладнання за видами приладів для отримання параметрів процесів, стану предметів, речовин і т. д.

  1. Термометри. Прилади дозволяють отримати дані про температуру предмета чи речовини. Вони працюють контактним або безконтактним (пірометри) способом.
  2. Прилади для вимірювання вологості – гігрометри, є моделі з функцією термометра. Випускають гігрометри для побуту й промислового використання, за розмірами прилади бувають стандартні і портативні.
  3. Для виміру рівня шуму застосовують шумоміри – в них вбудований мікрофон з вольтметром, що показує параметри в децибелах.
  4. Пристрої для вимірювання освітленості – люксмери, які допомагають визначити рівень інтенсивності світлового потоку в приміщенні чи іншому об'єкті.
  5. Прилади для вимірювання параметрів швидкості потоку газоподібного середовища, а також обсягу і напрямку руху. Анемометри представлені приладами різних типів (з крильчаткою, з чашками, динамометрические).
  6. Прилади вимірювання тиску. Ці пристрої реагують на різницю тиску тієї чи іншої середовища. Випускають диференціальні манометри, що вимірюють рівень тиску, перепади тиску і витрата рідкої і газоподібної середовища.
  7. Газоаналізатори і детектори газу – пристрої, що вимірюють обсяг і склад газової суміші, домішок інших частинок в ній, а також температуру і вологість.
  8. Товщиноміри – прилади, що дозволяють заміряти товщину матеріалу і його покриття. Бувають ультразвукові, магнітні, електромагнітні, механічні.
  9. Вологоміри деревини незамінні для визначення якості деревинних матеріалів, використовуваних в будівельно-монтажної сфері. Безконтактні і голчасті моделі дозволяють визначити рівень вмісту вологи в деревині різних порід і пиломатеріалах.
  10. Тахометри використовується для виміру швидкості обертання і вимірювання числа обертів рухливих деталей у вузлах і механізмах. Бувають контактними і безконтактними.
  11. Энергометри – сучасні прилади, завдяки яким можна точно визначити найбільш енергоємний електроприлад з усіх, що використовують електрику в квартирі, офісі, цеху і т. д. і контролювати його витрати. Також ці пристрої видають параметри електроенергії: силу струму, частоту і напругу.
  12. Мегаометри – прилади для вимірювання опору в мережах з високою напругою (до 5 кВ). Їх застосовують для визначення стану ізоляції кабелів.

Асортимент приладів та обладнання в інтернет-магазині Протестер

Великий вибір сучасних приладів для контролю та вимірювання пропонує магазин вимірювальних приладів Protester. Це високоточна продукція торгових марок Benetech і Wintact, добре відомих у сфері контрольно-вимірювального обладнання. Магазин реалізує широкий асортимент пристроїв прямими поставками від виробників за доступними в Україні цінами. Крім продажів, компанія займається консультаційною діяльністю і постачає обладнання для інших компаній, підприємств і організацій.

Всі контрольно-вимірювальні прилади мають сертифікати якості, що підтверджує їх високі технічні і експлуатаційні характеристики. Якщо ви бажаєте придбати прилади для індивідуального користування, наш консультант відповість на питання по параметрах, переваг та недоліків різних моделей устаткування. Запрошуємо до співпраці дилерів, для яких у нас діють спеціальні ціни і особливі пропозиції.

Вверх