PROTESTER

Компанія "PROTESTER" більше п'яти років успішно займається поставкою всього спектру вимірювального обладнання як побутового рівня, так і експертного. В нашому асортименті Ви можете знайти сотні найменувань різних вимірювальних приладів від провідних виробників. Весь товар ми завозимо безпосередньо від виробників, що робить наші ціни одними з кращих в Україні. Також за роки існування фірми ми накопичили багатий досвід роботи у сфері контрольно-вимірювального обладнання. Завдяки цьому ми можемо допомогти Вам прийняти правильне рішення і підібрати саме те обладнання, яке допоможе вирішити всі поставлені завдання.

Оперативність в роботі, висока якість товарів, допомога в підборі необхідного обладнання під завдання замовника, індивідуальний підхід до кожного клієнта, облік та виконання вимог і побажань замовників, гарантійне та післягарантійне обслуговування – візитна картка нашої компанії.

Крім роботи з кінцевими споживачами ми активно співпрацюємо і з іншими торговельними організаціями виступаючи в ролі постачальника і консультанта. Компанія "PROTESTER" націлена на довгострокове співробітництво і побудова надійних партнерських відносин, тому наші клієнти вже встигли оцінити високий рівень обслуговування і якості товарів.

Вверх