Вологоміри

Сортувати за: По умолчанию Цена + Цена - Хиты продаж Новинки
Всього результатів: 11
Показати товарів:
Ви вибрали:
Артикул: WT660
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
443 грн.
Артикул: GM605
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
660 грн.
Артикул: GM650A
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 098 грн.
Артикул: GM610
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 146 грн.
Артикул: WT630
Виробник: Wintact
Отзывов: 0
1 652 грн.
Артикул: GM650C
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 611 грн.
Артикул: GM630
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
1 652 грн.
Артикул: GM640
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
2 177 грн.
Артикул: GM650
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: GM620
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.
Артикул: GM650B
Виробник: Benetech
Отзывов: 0
0 грн.

Полезная информация

Гігрометр – прилад для вимірювання вологості матеріалів

Надмірна вологість в будинках житлового та промислового фонду є проблемою, з якою стикаються багато інвестори і власники приватної власності. Будівництво багатоповерхових будівель або сільськогосподарська діяльність вимагають великої витрати води, і при неналежному осушенні це може спричинити безліч незручностей і проблем, включаючи ослаблення будівельних конструкцій, руйнування бетону і навіть загрозу здоров'ю і життю.

Контроль вологості на етапі будівництва, а також під час будівельної експертизи проводиться за допомогою спеціальних приладів для вимірювання вологості матеріалів.

Сучасні вологоміри являють собою компактні портативні пристрої з цифровим дисплеєм і датчиком, який сприймає вологість матеріалів і передає отримані дані на інформаційну плату, де вони перетворюються в скалярну величину. Особливістю вологоміра є два металеві штирі, що виходять з корпусу - електроди. Вони занурюються в м'які матеріали (дерево, зерно, солому) або фіксуються до іншого матеріалу для вимірювання. Результат відображається на цифровому дисплеї. Глибина вимірювання в середньому становить близько 1 див. Діапазон вимірювання мінеральної сировини становить від 0,1 до 15%, а для деревини від 6 до 100%.

Коли варто використовувати прилад для вимірювання вологості?

Прилад для вимірювання вологості використовується для контролю умов життя і праці людей, а також для вивчення сорбційних властивостей матеріалів. Безперервне вимірювання вологості проводиться на фабриках і на робочих місцях, де вона повинна відповідати суворим стандартам, наприклад, в операційних. Вологоміри також використовуються на багатьох етапах будівництва нерухомості, дозволяючи перевірити, що підрядник відповідає рекомендаціям виробника стродівельних матеріалів і що юридичні положення та проектні вимоги їм дотримані.

Прилади для вимірювання вологості матеріалів можуть знадобитися при інспекції будівель з нерівностями. У разі неналежної якості будівництва, а також при порушенні герметичності покрівлі та фундаменту може з'явитися грибок і цвіль, шкідливі для здоров'я і важко піддаються усуненню. Висока вологість може виникнути із-за дефектів теплоізоляції стін, структурних помилок в конструкції даху і відсутність захисту від капілярної вологи. Прилади для вимірювання вологості можуть точно визначити джерело проблеми при інспекції.

Ще одна сфера, де використовуються прилади для вимірювання вологості – сільське господарство. Там їх можна застосовувати для контролю якості зернових культур (рис сирець, пшениця, ячмінь, комбікорм, кукурудза, ріпак, соя та інші).

Принцип роботи вологомірів – вимірювачів вологості

Сучасний вологомір – це багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі функції термометра і гігрометра. Прилад дозволяє вимірювати якість повітря, що особливо важливо в харчовій промисловості, складської логістики, у діяльності музеїв, тераріумів, а також житлових, промислових, комерційних і адміністративних будівель. Електронний вологомір працює у багатьох діапазонах вимірювань, що дозволяє приладу для вимірювання вологості будівельних та ізоляційних матеріалів, моніторити відносну і абсолютну вологість, точку роси, ступінь вологості повітря і температуру. Їх додатковою перевагою є можливість запису в пам'ять пристрою множини вимірювань з заданими інтервалами і мінімальними / максимальними екстремальними значеннями.

Прилади для вимірювання вологості матеріалів дозволяють перевіряти вміст води навіть в глибоких шарах матеріалу і в місцях, де вологість важко устранить - у вільних просторах, кутах або просторах між плитами, покриттям і підставою. В залежності від приладу, вимірювання проводиться шляхом введення зонда в матеріал (інвазивний метод). Вологоміри іншого типу сканують об'єкт на поверхні або з використанням спеціальної вимірювальної пластини, що не впливає на його структуру і не призводить до пошкодження (неінвазивний метод).

Найсучасніші прилади для вимірювання вологості можуть без будь-яких перешкод зчитувати параметри понад 500 різних матеріалів, в тому числі дерево, бетон, гіпсокартон, штукатурка і цегла, сіно, солому, зерно. Неінвазивні пристрої особливо сподобаються домашнім користувачам, які шукають зручний метод для контролю столярних виробів. Вони також широко використовуються в будівельній промисловості, де вони використовуються для перевірки вологості підлог і стель, а також у лісовому господарстві для контролю якості пиломатеріалів і лісозаготівель. Контроль якості будівельних матеріалів забезпечує не тільки відсутність браку продукції, але і сприятливі умови праці і побуту.

В інтернет-магазині «ПроТестер» ви знайдете вимірювальні прилади з багатьма додатками і можливостями. Вивчіть докладні параметри приміщень або сотень матеріалів, використовуючи точні вологомір вологості для промислового і побутового застосування. Забезпечити комфорт на робочому місці, створити відповідні умови зберігання і контролювати стан будівельних матеріалів стає дуже просто! У підготовленому нами розділі ви знайдете рішення, які будуть працювати в будь-яких умовах.

Який вологомір вибрати?

Вміст вологи в матеріалі можуть практично будь-які вологоміри - цифрові вимірювачі вологості, доступні в даному розділі. Багато будівельні та ремонтні роботи вимагають використання сухих матеріалів, вологість яких не повинна перевищувати фіксований межа. Це стосується і допустимої вологості різних субстратів, призначених для обробки. Типовим прикладом сировини, яку необхідно правильно висушити перед використанням, є деревина. Конструкційні частини з дерева повинні мати вологість не більше 20%, оздоблювальні - не менше 5-8%. До 3% вологості допустимо для підлогових покриттів або штукатурки перед нанесенням на них оздоблювальних матеріалів. Щоб контролювати вологість, ви можете використовувати компактний вологомір від бренду Benetech. Це невелике електронний пристрій з цифровим дисплеєм, досить зручний для того, щоб взяти його з собою на будівництво або на склад зберігання зернових.

Вибирайте відповідні моделі вологомірів на сайті, а також зв'яжіться з менеджером для уточнення параметрів представлених пристроїв. Замовити продукцію можна з доставкою по всій Україні, а також забрати особисто в пунктах самовивозу.

Вверх