Ключ динамометричний 1/4"х290мм(L) 5-25Нм TOPTUL ANAM0803 - ціна в Україні| PROTESTER®

Ключ динамометричний 1/4"х290мм(L) 5-25Нм TOPTUL ANAM0803

Ключ динамометричний 1/4"х290мм(L) 5-25Нм
Артикул: ANAM0803
Рейтинг товара:
3 564 грн.

Производитель: TOPTUL
Тип: Механический
Діапазон вимірювань: 1-100 Нм
  • Опис
  • Характеристики
  • Комплектація
  • Інструкції
  • Відео
  • Відгуки 0

Опис

Динамометричний ключ TOPTUL ANAM0803 — професійний гайковий ключ має в своєму корпусі динамометрическое пристрій, для суперточного визначення зусилля затягування кріплення. Використання такого інструменту різноманітно - від високоточної збірки вузлів і деталей двигуна авто до обслуговування спец. частин і елементів енергетичних та інших навантажувальних установок авіа і ж/д транспорту.

Виділяють кілька типів ключів: шкальні, стрілочні і граничні. Перш ніж купити динамометричний ключ, необхідно своє особливе сфокусувати увагу на деякі характеристики інструменту: підбір ключа повинен відбуватися таким чином, щоб потрібний вам момент затягування будь-якого доступного різьбового з'єднання знаходився приблизно в середині можливого діапазону роботи даного ключа. Також динамометричний ключ має різний розмір квадрата і тому потрібно заздалегідь визначити точний тип кріплення з яким ви плануєте вести роботи, так як різними розмірами голівок відповідають різні квадрати для стикування з «динаміком».

Динамометричний ключ, наприклад, граничного типу, або як його ще називають «щелчкового типу», вважається найбільш універсальним. Його призначення - затягування з'єднання за годинниковою стрілкою з встановленими заздалегідь зусиллям. Зовнішній вигляд ключа схожий на звичайну тріскачку зі шкалою в рукоятці.

Ми пропонуємо оригінальний динамометричний ключ (серії АНАМ), виготовлений з особливо високоякісної, високоміцної і дуже надійною сталі, вироблений тайванським заводом Toptul.

Характеристики

Характеристики:
Вид:Динамометричний
Форма ключа:Прямий
Приєднувальний квадрат:1/4"
Довжина:290mm
Зусилля:5-25Nm
Похибка:±3%

Комплектація

Інструкції

Відео

Відгуки

Вверх