Ліхтар світлодіодний гнучкий HANDS FREE з магнітом PROTESTER HF-0302 - ціна в Україні| PROTESTER®

Ліхтар світлодіодний гнучкий HANDS FREE з магнітом PROTESTER HF-0302

Ліхтар світлодіодний гнучкий HANDS FREE з магнітом
Артикул: HF-0302
Рейтинг товара:
807 грн.

Производитель: PROTESTER
  • Опис
  • Характеристики
  • Комплектація
  • Інструкції
  • Відео
  • Відгуки 0

Опис

Це універсальний пристрій, який допоможе Вам у важку хвилину. Ліхтар має довгий гнучкий корпус, оснащений із двох сторін джерелами світла. Корпус може набувати будь-якої форми. Ви можете повісити ліхтар на шию та насолоджуватися читанням у темній кімнаті, щоб не турбувати рідних. Візьміть ліхтар на відпочинок і зможете блукати темним лісом, не займаючи рук.

Ліхтар має унікальну здатність спрямовувати промені світла в різні боки. Ви можете підсвітити одразу два напрямки, наприклад, якщо Вам необхідно відремонтувати раковину на кухні. Ви можете зігнути ліхтар у вигляді кобри та отримаєте компактний настільний світильник.

Гнучкий ліхтар – це вірний помічник будинку, на дачі та навіть у подорожі. Компактний та енергозберігаючий пристрій не займає багато місця та не потребує ретельного догляду. Вам доведеться лише інколи його заряджати.

Ліхтар оснащений 2 світлодіодними лампами. Вони дають змогу отримати яскравий промінь світла. За потреби Ви можете перемикати їх у 2 режими роботи: 50% потужності та 100% потужності.

Гнучкий ліхтар настільки зручний та універсальний, що може стати гарним подарунком для Ваших близьких. Адже кожен з них має своє застосування цього унікального джерела світла.

Характеристики

Характеристики:
Світловий потік:300 Лм
Час зарядки:3 – 4 год
Час роботи:3 - 6 год
Акумулятор:Li-ion 2000 мАг
Розміри:325x95x70 мм

Комплектація

Інструкції

Відео

Відгуки

Вверх