Ендоскоп техничний WiFi Wintact WT6810 - ціна в Україні| PROTESTER®

Ендоскоп техничний WiFi Wintact WT6810

Ендоскоп техничний WiFi
Артикул: WT6810
Рейтинг товара:
3 080 грн.

Производитель: Wintact
Тип: Эндоскоп
  • Опис
  • Характеристики
  • Комплектація
  • Інструкції
  • Відео
  • Відгуки 0

Опис

Представляємо Вашій увазі WT6810 виробництва фірми Wintact. Даний тип пристроїв призначений для візуального огляду частин пошкодженого обладнання чи цікавить ділянки, доступ до яких утруднений. Завдяки наявності волоконно-оптичного зонда довжиною в 1 м діаметром 8 мм Ви зможете добратися практично до будь-якого цікавить Вас місця і побачити, що там відбувається на екрані підключеного по Wi-fi телефону. Даний прилад ставитися до класу «жорстких ендоскопів» так як має жорсткий волоконно-оптичний зонд і призначений в основному для автомобілів або важкодоступних місць. Завдяки ступенем захисту IP67, прилад володіє високою стійкістю до масла, палива, різних спиртовмісним рідин, це і дозволяє застосовувати його для візуальної діагностики будь-якої системи автомобіля.

Як і в будь-якому іншому ендоскопії волоконно-оптичний зонд гнеться, тим самим можна надати йому зручну форму для проникнення в важкодоступне місце. На кінці зонда розташована камера з високочутливим сенсором, а кут огляду по горизонталі становить 70 º. Для зручності використання в місцях з недостатньо освітленістю на кінці волоконно-оптичного зонда розташовані 6 білих світлодіодів, яскравістю яких можна керувати за допомогою кнопок на рукоятці ендоскопа. Крім цього, дана модель дозволяє робити знімки того, що ви бачите на екрані і навіть записувати відео при необхідності. В якості місця зберігання даних виступає підключений телефон або планшет.

Корпус ендоскопа виконаний з міцного пластику і має форму зручну для захоплення однією рукою, форму рукоятки. Умовно ендоскоп розділений на 3 частини – корпус (рукоятка), кріплення для підключеного телефону і волоконно-оптичний зонд з камерою. В іншому ендоскоп виконує звичні для нього функції, а саме візуальний огляд важкодоступних місць.

Як вже згадувалося, зважаючи на високу степени захисту IP 67, його часто застосовують для діагностики проблем в автомобілях. Крім автомобіля даний ендоскоп можна без проблем застосовувати скрізь, де Ви придумаєте, це і сантехнічні роботи, огляд труб, і огляд порожнин підлоги або стін та багато іншого. Одним словом, якщо Вам по роботі або для особистих захоплень необхідно проводити огляд у важкодоступних місцях, тоді даний ендоскоп саме те, що Вам необхідно для спрощення Вашої роботи.

Характеристики

Характеристики:
Екран:будь-який телефон на базі Android або iOS
Дозвіл:480p, 720p, 1080p
Роздільна здатність камери:2 мегапікселі
Довжина зонда:1 м
Діаметр зонда:8 мм
Підсвічування:6 LED

Комплектація

Інструкції

Відео

Відгуки

Вверх