Тестер-аналізатор АКБ (цифровий) Trisco IBA-600 - ціна в Україні| PROTESTER®

Тестер-аналізатор АКБ (цифровий) Trisco IBA-600

Тестер-аналізатор АКБ (цифровий)
Артикул: IBA-600
Рейтинг товара:
1 179 грн.

Производитель: Trisco
  • Опис
  • Характеристики
  • Комплектація
  • Інструкції
  • Відео
  • Відгуки 0

Опис

Тестер-аналізатор АКБ цифровий IBA-600 TRISCO використовується для тестування і діагностики стартерних акумуляторних батарей легкових авто і малих вантажівок. Підтримка стандартів тіста: DIN, SAE, IEC, EN. Цифровий АКБ тестер-аналізатор підійде як для любительского, так і професійного використання.

VRLA – свинцево-кислотні клапанно-регульовані АКБ. На відміну від способу іммобілізації електроліту тип акумуляторів ділиться на дві основні групи — абсорбований (AGM) і гелевий АКБ (GEL).

MF – «обслуговуються» акумулятори. Можливість доливання в акумуляторну батарею рідини і наявність отвинчиваемых пробок.

З часом АКБ старіють і їх внутрішній опір збільшується аж до того, що неможливо виміряти ємність АКБ, в тому числі, на тільки зарядженою. Якщо при пуску двигуна реле не включається і не запустилися годинник, то причиною цього є зниження напруги на аккамуляторе відразу до 1.2 V і менше. При внутрішньому опорі 0.6 Ом і припустимому струмі 0.5 А падіння напруги буде складати 0.6×0.5=0.3 В.

CCA має важливе значення для запуску і визначає можливість акумулятора видавати номінальний струм протягом 30сек при температурі повітря -18°С і підтримання мінімально допустимого напруги 7.2 В (1.2 на 1 елемент АКБ). Якщо АКБ на 12В з CCA=600 видаватиме 600А за період 30сек при -18°С аж поки не знизиться напругу до 7.2 Ст.

Для ознайомлення з рекомендаціями виробників за необхідної ємності акумулятора авто, CCA струмів холодного пуску і резервної ємності RC (Reserve Capacity) можна скористатися керівництвом по експлуатації автомобіля. Це дозволить краще оперувати даними показань цифрового АКБ тестера-аналізатора.

Характеристики

Характеристики:
Напруга досліджуваної батареї:Дванадцять
Вхідна напруга:9-18 У
Робоча температура:-10 +50 °C
Габаритні розміри:120мм х 80мм х 30мм

Комплектація

Інструкції

Відео

Відгуки

Вверх